Posnet Ergo

Najnowsza kasa fiskalna w ofercie Posnet. Ergonomiczne kształty, duże graficzne wyświetlacze, bogata funkcjonalność oraz modułowość to zaley tej kasy fiskalnej.

Novitus Nano E

Najmniejsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu znajdująca się w ofercie firmy Novitus. Świetne rozwiązanie tam, gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona (popularne wyspy w marketach, małe stragany, sklepy internetowe czy tez butki).

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo HS EJ

Posnet Temo HS EJ to najmniejsza drukarka fiskalna z kopią elektroniczną paragonu dostępna obecnie na naszym rynku. Nowatorskie rozwiązanie firmy Posnet cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którym zależy na małych gabarytach urządzenia.

Novitus Bono e

Drukarka fiskalna Novitus Bono e jest nowoczesnym rozwiązaniem dedykowanym do punków handlowych o małym i średnim natężeniu ruchu, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu magazynowego. Urządzenie wyróżnia się zgrabną obudową, zajmującą mało przestrzeni na stanowisku sprzedaży.

Novitus Deon e

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon e w połączeniu z komputerem stanowi znakomite rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 4

Zestaw oparty o innowacyjne oprogramowanie PosBistro, tablet i drukarkę fiskalną Posnet Temo HS EJ.

Zestaw do gastronomii nr 3

Zaawansowany system z obsługą mobilnych urządzeń przyjmujących zamówienia.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.

GWARANCJA NISKIEJ CENY

gwarancja niskiej ceny Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma A&M DOMAR wprowadza nową politykę sprzedaży kas i drukarek fiskalnych pod hasłem: „GWARANCJA NISKIEJ CENY”.
 
Obniżając cenę, nie zniżamy poziomu i nadal gwarantujemy dotychczasowy wysoki standard obsługi, w skład którego wchodzą m.in.:
  • programowanie urządzenia,
  • szkolenie z obsługi,
  • fiskalizacja,
  • przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych do urzędu skarbowego,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją (rok założenia 1991) a naszym kanałem dystrybucji nie jest tylko Internet. Wysoki standard usług oraz komfort przy zakupie urządzenia gwarantuje salon sprzedaży, w którym można obejrzeć oferowane urządzenia a także dokonać wyboru na miejscu.
 
Na czym polega GWARANCJA NISKIEJ CENY?
Jeżeli zdarzy się, że znajdą Państwo lub też otrzymają lepszą ofertę na kasę lub drukarkę fiskalną u innego autoryzowanego sprzedawcy urządzeń fiskalnych w Warszawie (oferta w serwisie Allegro, strona internetowa sprzedawcy, oferta przesłana mailem, inna wiążąca oferta), proszę się na nią powołać przed zakupem a my ją sprawdzimy i dołożymy wszelkich starań, aby nasza oferta była równie korzystna.

Programem objęte są urządzenia najchętniej kupowane i oznaczone na naszej stronie internetowej specjalnym znakiem:

gwarancja niskiej ceny

Wylicz rzeczywisty koszt kasy:

Cena zakupu:

Pierwsza kasa do firmy?

Jesteś płatnikiem VAT?

Forma opodatkowania

Rzeczywisty koszt kasy to:

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio