Posnet Ergo

Najnowsza kasa fiskalna w ofercie Posnet. Ergonomiczne kształty, duże graficzne wyświetlacze, bogata funkcjonalność oraz modułowość to zaley tej kasy fiskalnej.

Novitus Nano E

Najmniejsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu znajdująca się w ofercie firmy Novitus. Świetne rozwiązanie tam, gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona (popularne wyspy w marketach, małe stragany, sklepy internetowe czy tez butki).

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Novitus Bono LAN e

Drukarka fiskalna Novitus Bono LAN e jest nowoczesnym rozwiązaniem dedykowanym do punków handlowych o małym i średnim natężeniu ruchu, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu magazynowego. Urządzenie wyróżnia się zgrabną obudową, zajmującą mało przestrzeni na stanowisku sprzedaży.

Novitus Deon LAN e

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon LAN e w połączeniu z komputerem stanowi znakomite rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.

GWARANCJA NISKIEJ CENY

gwarancja niskiej ceny Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma A&M DOMAR wprowadza nową politykę sprzedaży kas i drukarek fiskalnych pod hasłem: „GWARANCJA NISKIEJ CENY”.
 
Obniżając cenę, nie zniżamy poziomu i nadal gwarantujemy dotychczasowy wysoki standard obsługi, w skład którego wchodzą m.in.:
  • programowanie urządzenia,
  • szkolenie z obsługi,
  • fiskalizacja,
  • przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych do urzędu skarbowego,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją (rok założenia 1991) a naszym kanałem dystrybucji nie jest tylko Internet. Wysoki standard usług oraz komfort przy zakupie urządzenia gwarantuje salon sprzedaży, w którym można obejrzeć oferowane urządzenia a także dokonać wyboru na miejscu.
 
Na czym polega GWARANCJA NISKIEJ CENY?
Jeżeli zdarzy się, że znajdą Państwo lub też otrzymają lepszą ofertę na kasę lub drukarkę fiskalną u innego autoryzowanego sprzedawcy urządzeń fiskalnych w Warszawie (oferta w serwisie Allegro, strona internetowa sprzedawcy, oferta przesłana mailem, inna wiążąca oferta), proszę się na nią powołać przed zakupem a my ją sprawdzimy i dołożymy wszelkich starań, aby nasza oferta była równie korzystna.

Programem objęte są urządzenia najchętniej kupowane i oznaczone na naszej stronie internetowej specjalnym znakiem:

gwarancja niskiej ceny

Wylicz rzeczywisty koszt kasy:

Cena zakupu:

Pierwsza kasa do firmy?

Jesteś płatnikiem VAT?

Forma opodatkowania

Rzeczywisty koszt kasy to:

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio