Novitus Nano online

Najchętniej kupowana kasa fiskalna dostępna teraz w wersji online. Sprawdzi się zarówno w stacjonarnych, jak również mobilnych punktach sprzedaży.

Posnet Ergo online

Dobrze znana kasa Posnet Ergo teraz w wersji online. 9 klawiszy szybkiej sprzedaży są dużą zaletą tego urządzenia.

Posnet Mobile online

Kasa fiskalna Posnet Mobile online to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo online

Główną zaletą tej drukarki fiskalnej są jej małe gabaryty. Urządzenie zmieści się w kieszeni lub torbie z laptopem.

Posnet Trio online

Drukarka fiskalna online, która łączy w sobie sprawdzone rozwiązania Posnet oraz innowacyjność w świetnej, kompaktowej obudowie.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.

GWARANCJA NISKIEJ CENY

gwarancja niskiej ceny Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma A&M DOMAR wprowadza nową politykę sprzedaży kas i drukarek fiskalnych pod hasłem: „GWARANCJA NISKIEJ CENY”.
 
Obniżając cenę, nie zniżamy poziomu i nadal gwarantujemy dotychczasowy wysoki standard obsługi, w skład którego wchodzą m.in.:
  • programowanie urządzenia,
  • szkolenie z obsługi,
  • fiskalizacja,
  • przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych do urzędu skarbowego,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją (rok założenia 1991) a naszym kanałem dystrybucji nie jest tylko Internet. Wysoki standard usług oraz komfort przy zakupie urządzenia gwarantuje salon sprzedaży, w którym można obejrzeć oferowane urządzenia a także dokonać wyboru na miejscu.
 
Na czym polega GWARANCJA NISKIEJ CENY?
Jeżeli zdarzy się, że znajdą Państwo lub też otrzymają lepszą ofertę na kasę lub drukarkę fiskalną u innego autoryzowanego sprzedawcy urządzeń fiskalnych w Warszawie (oferta w serwisie Allegro, strona internetowa sprzedawcy, oferta przesłana mailem, inna wiążąca oferta), proszę się na nią powołać przed zakupem a my ją sprawdzimy i dołożymy wszelkich starań, aby nasza oferta była równie korzystna.

Programem objęte są urządzenia najchętniej kupowane i oznaczone na naszej stronie internetowej specjalnym znakiem:

gwarancja niskiej ceny

Wylicz rzeczywisty koszt kasy:

Cena zakupu:

Pierwsza kasa do firmy?

Jesteś płatnikiem VAT?

Forma opodatkowania

Rzeczywisty koszt kasy to:

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio