Novitus Nano online

Najchętniej kupowana kasa fiskalna dostępna teraz w wersji online. Sprawdzi się zarówno w stacjonarnych, jak również mobilnych punktach sprzedaży.

Posnet Ergo online

Dobrze znana kasa Posnet Ergo teraz w wersji online. 9 klawiszy szybkiej sprzedaży są dużą zaletą tego urządzenia.

Posnet Mobile online

Kasa fiskalna Posnet Mobile online to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo online

Główną zaletą tej drukarki fiskalnej są jej małe gabaryty. Urządzenie zmieści się w kieszeni lub torbie z laptopem.

Posnet Trio online

Drukarka fiskalna online, która łączy w sobie sprawdzone rozwiązania Posnet oraz innowacyjność w świetnej, kompaktowej obudowie.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.

Formularz kontaktowy

Wyślij zapytanie

Nasze dane

A&M DOMAR Andrzej Łagowski
ul. Złotopolska 11/19, 03-567 Warszawa
NIP: 524-105-65-42

SALON SPRZEDAŻY I SERWIS:
ul. Tamka 34
poniedziałek - piątek
9:00-16:00

W trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników, prosimy o ograniczenie osobistych wizyt w naszym salonie sprzedaży do minimum. Zachęcamy do załatwiania wszelkich spraw telefonicznie lub drogą mailową. Dane kontaktowe, pod którymi pozostajemy do Państwa dyspozycji, znajdują się poniżej.

Nasz salon sprzedaży i punkt serwisowy działa aktualnie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-15:00, ale nasi serwisanci w razie potrzeby są do Państwa dyspozycji przez cały czas.

Realizujemy niezbędne czynności serwisowe oraz wykonujemy obowiązkowe przeglądy okresowe w tych urządzeniach, które tego wymagają. Instalujemy również nowe urządzenia.

Jeśli załatwienie sprawy wymaga Państwa obecności, będziemy wdzięczni za wcześniejszy kontakt telefoniczny i umówienie wizyty z pracownikami.


DZIAŁ HANDLOWY: (22) 828-98-06, 502-447-928, 501-725-616.

SERWIS: 502-688-728.

E-MAIL: biuro@kasyfiskalne.eu

Dostępne formy płatności:
- gotówka
- karta
- przelew

Mapa dojazdu

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio