Posnet Ergo

Najnowsza kasa fiskalna w ofercie Posnet. Ergonomiczne kształty, duże graficzne wyświetlacze, bogata funkcjonalność oraz modułowość to zaley tej kasy fiskalnej.

Novitus Nano E

Najmniejsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu znajdująca się w ofercie firmy Novitus. Świetne rozwiązanie tam, gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona (popularne wyspy w marketach, małe stragany, sklepy internetowe czy tez butki).

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Novitus Bono LAN e

Drukarka fiskalna Novitus Bono LAN e jest nowoczesnym rozwiązaniem dedykowanym do punków handlowych o małym i średnim natężeniu ruchu, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu magazynowego. Urządzenie wyróżnia się zgrabną obudową, zajmującą mało przestrzeni na stanowisku sprzedaży.

Novitus Deon e

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon LAN e w połączeniu z komputerem stanowi znakomite rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.

Formularz kontaktowy

Wyślij zapytanie

Nasze dane

A&M DOMAR Andrzej Łagowski
ul. Złotopolska 11/19, 03-567 Warszawa
NIP: 524-105-65-42

SALON SPRZEDAŻY I SERWIS:
ul. Tamka 34
poniedziałek - piątek
9:00-16:00

W trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników, prosimy o ograniczenie osobistych wizyt w naszym salonie sprzedaży do minimum. Zachęcamy do załatwiania wszelkich spraw telefonicznie lub drogą mailową. Dane kontaktowe, pod którymi pozostajemy do Państwa dyspozycji, znajdują się poniżej.

Nasz salon sprzedaży i punkt serwisowy działa aktualnie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-15:00, ale nasi serwisanci w razie potrzeby są do Państwa dyspozycji przez cały czas.

Realizujemy niezbędne czynności serwisowe oraz wykonujemy obowiązkowe przeglądy okresowe w tych urządzeniach, które tego wymagają. Instalujemy również nowe urządzenia.

Jeśli załatwienie sprawy wymaga Państwa obecności, będziemy wdzięczni za wcześniejszy kontakt telefoniczny i umówienie wizyty z pracownikami.


DZIAŁ HANDLOWY: (22) 828-98-06, 502-447-928, 501-725-616.

SERWIS: 502-688-728.

E-MAIL: biuro@kasyfiskalne.eu

Dostępne formy płatności:
- gotówka
- karta
- przelew

Mapa dojazdu

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio