Posnet Ergo

Najnowsza kasa fiskalna w ofercie Posnet. Ergonomiczne kształty, duże graficzne wyświetlacze, bogata funkcjonalność oraz modułowość to zaley tej kasy fiskalnej.

Novitus Nano E

Najmniejsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu znajdująca się w ofercie firmy Novitus. Świetne rozwiązanie tam, gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona (popularne wyspy w marketach, małe stragany, sklepy internetowe czy tez butki).

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Novitus Bono LAN e

Drukarka fiskalna Novitus Bono LAN e jest nowoczesnym rozwiązaniem dedykowanym do punków handlowych o małym i średnim natężeniu ruchu, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu magazynowego. Urządzenie wyróżnia się zgrabną obudową, zajmującą mało przestrzeni na stanowisku sprzedaży.

Novitus Deon LAN e

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon LAN e w połączeniu z komputerem stanowi znakomite rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.

Kasy fiskalne online 2018

Od 1 stycznia 2018 roku, ma obowiązywać nowe rozporządzenie w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące. 

Rozporządzenie obecnie jest jeszcze w fazie projektu i konsultacji ale wiele już wiadomo. Wiemy jakie funkcje będą posiadały kasy fiskalne online.
 

Kasy fiskalne online.

Urządzenia, które za pośrednictwem internetu będą wymieniały dane z repozytorium. Repozytorium to system informatyczny odbierający dane z kasy, gromadzący je do celów analitycznych i kontrolnych. Kasy online będą wyposażone w różne interfejsy komunikacyjne (np. LAN, WiFi), a użytkownik będzie musiał zapewnić połączenie internetowe.

Założenie jest takie, że połączenie nie będzie musiało być stałe. Przy braku połączenia kasa zbierała będzie dane i wymieni przy najbliższym połączeniu.

E-paragon - oprócz tradycyjnego paragonu papierowego, dzięki ogólnopolskiej bazie danych (kod nabywcy + adres email), nabywca na życzenie otrzyma paragon na email. Kasy fiskalne online, będą miały możliwość wprowadzenia kodu nabywcy podczas wystawiania paragonu.

Kasy z kopią papierową paragonów (dwurolkowe), będą wycofywane z rynku.
W kasach fiskalnych z kopią elektroniczną paragonów kopia zapisywała się na dostępnej dla użytkownika karcie SD (również będą wycofywane z rynku).
W kasach fiskalnych online kopię elektroniczną zastąpi pamięć chroniona do której użytkownik nie będzie miał fizycznego dostępu.


Kasa fiskalna online + terminal płatniczy - w projekcie rozporządzenia zapisano również informację o ustandaryzowanym protokole komunikacji między kasami a terminalami. Dzięki temu rozwiązaniu będzie można połączyć niemalże wszystkie kasy online ze wszystkimi terminalami kart płatniczych co usprawni obsługę klienta i wyeliminuje pomyłki kwot.

Projekt rozporządzenia zakłada, że od stycznia 2018 wszystkie nowe kasy będą musiały być online, a w okresie 3 letnim będą wymienione kasy pracujące na rynku.

Harmonogram wymiany i kryteria nie są jeszcze znane. Można się domyślać, że w pierwszej kolejności będzie obowiązek wymiany najstarszych kas.

Zapraszamy do współpracy. 

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio