Posnet Ergo

Najnowsza kasa fiskalna w ofercie Posnet. Ergonomiczne kształty, duże graficzne wyświetlacze, bogata funkcjonalność oraz modułowość to zaley tej kasy fiskalnej.

Novitus Nano E

Najmniejsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu znajdująca się w ofercie firmy Novitus. Świetne rozwiązanie tam, gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona (popularne wyspy w marketach, małe stragany, sklepy internetowe czy tez butki).

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Novitus Bono LAN e

Drukarka fiskalna Novitus Bono LAN e jest nowoczesnym rozwiązaniem dedykowanym do punków handlowych o małym i średnim natężeniu ruchu, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu magazynowego. Urządzenie wyróżnia się zgrabną obudową, zajmującą mało przestrzeni na stanowisku sprzedaży.

Novitus Deon LAN e

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon LAN e w połączeniu z komputerem stanowi znakomite rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.

O firmieA&M DOMAR to firma z długoletnią tradycją. Powstała w 1991 roku i początkowo zajmowała się serwisem maszyn biurowych i urządzeń liczących. Właściciel firmy Andrzej Łagowski przed jej założeniem uzyskał m.in. Dypolm Mistrzowski uprawniający do używania tytułu Mistrza w rzemiośle Mechanika Maszyn Biurowych.

   

W naszym salonie sprzedaży można obejrzeć pamiątki, które pozostały po tamtym okresie.

W 1993 roku w Polsce pojawia się pierwsza kasa fiskalna a w 1996 roku firma A&M DOMAR rozszerza swój zakres usług o sprzedaż i serwis kas fiskalnych.

Rok 1998 to sprzedaż pierwszego urządzenia słowackiego producenta - firmy Camea, która to w początkowej fazie działalności naszej firmy była naszym głównym dostawcą kas fiskalnych. W tym miejscu warto zaznaczyć, że pojedyncze modele tych urządzeń pracują do dzisiaj. Nadal odbieramy telefony od innych serwisów rozsianych po całym kraju, jak również indywidualnych użytkowników z prośbą o pomoc w usunięciu awarii tych urządzeń.W roku 2002 firma A&M DOMAR przekształca się w firmę rodzinną i jednocześnie podpisuje umowę partnerską z jednym z wiodących producentów urządzeń fiskalnych w naszym kraju - firmą Posnet Polska S.A., która do dnia dzisiejszego jest naszym głównym dostawcą kas i drukarek fiskalnych.

Następne lata to ciągły rozwój naszej firmy i poszerzanie oferty o urządzenia kolejnych producentów, jak również duży przyrost klientów, wśród których znalazły się m.in. salony sprzedaży obuwia dziecięcego Bartek, Instytut Pamięci Narodowej, Kancelaria Sejmu RP, Muzeum Historyczne m.st. Warszawy i wiele innych.

We wrześniu 2008 roku obsłużyliśmy tysięcznego klienta, którym była sieć salonów prasowych Polski Tytoń S.A. z punktami sprzedaży w całym kraju.

Rok 2009 był bardzo ważny w naszej firmie, bowiem otwotrzyliśmy salon sprzedaży, dzięki któremu zdecydowanie poprawiły się warunki obsługi klientów. Salon sprzedaży to również nowe możliwości w zakresie prezentowania naszej oferty.

W roku 2010 firma A&M DOMAR podpisała umowę o współpracy z kolejnym wiodącym producentem urządzeń fiskalnych w naszym kraju - firmą Novitus SA z Nowego Sącza. Dzięki nowoczesnym i kompleksowym rozwiązaniom tego producenta, nasza oferta w dniu dzisiejszym jest pełna i gwarantuje najwyższą jakość.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio