Novitus Nano online

Najchętniej kupowana kasa fiskalna dostępna teraz w wersji online. Sprawdzi się zarówno w stacjonarnych, jak również mobilnych punktach sprzedaży.

Posnet Ergo online

Dobrze znana kasa Posnet Ergo teraz w wersji online. 9 klawiszy szybkiej sprzedaży są dużą zaletą tego urządzenia.

Posnet Mobile online

Kasa fiskalna Posnet Mobile online to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo online

Główną zaletą tej drukarki fiskalnej są jej małe gabaryty. Urządzenie zmieści się w kieszeni lub torbie z laptopem.

Posnet Trio online

Drukarka fiskalna online, która łączy w sobie sprawdzone rozwiązania Posnet oraz innowacyjność w świetnej, kompaktowej obudowie.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.

Dlaczego my?

Dlaczego my? Dlatego, że sprzedajemy tylko sprawdzone urządzenia.

Nasza firma korzystając z wieloletniego doświadczenia (jesteśmy w tej branży od samego początku - rok zał. 1991), przetestowała większość możliwych urządzeń dostępnych na rynku i wyselekcjonowała do swojej oferty te, które wyróżniają się przede wszystkim doskonałą jakością wykonania, niezawodnością w pracy oraz intuicyjnym sposobem obsługi - tak aby praca na zakupionym urządzeniu była łatwa, szybka i przyjemna. Każde urządzenie zanim trafi do oferty, testowane jest przez naszych serwisantów. Dzięki temu mają Państwo gwarancję wysokiej jakości nie tylko samego urządzenia, ale i pewność, że szkolenie z obsługi urządzenia będzie przeprowadzone profesjonalnie.

Dlaczego my? Dlatego, że dajemy możliwość przetestowania urządzenia przed jego zakupem.

W naszym salonie sprzedaży mieszczącym się w centrum Warszawy, mogą Państwo obejrzeć urządzenia z naszej oferty a także w oparciu o naszą wiedzę dokonać właściwego wyboru urządzenia i w trybie szkoleniowym wystawić paragony testowe. Dla Klientów zainteresowanych bardziej zaawansowanymi rozwiązaniami, proponujemy prezentacje systemów sprzedaży i możliwość prześledzenia na konkretnych przykładach całego procesu: od wprowadzenia produktu na magazyn, poprzez jego sprzedaż a na uzyskaniu szczegółowych raportów kończąc.


Dlaczego my? Dlatego, że znamy się na obowiązujących przepisach i wiemy jak zgłosić kasę fiskalną w Urzędzie Skarbowym i jak uzyskać dodatkowy zwrot.

Każdy nasz Klient otrzymuje pełną informację dotyczącą całej procedury rejestracji urządzenia fiskalnego w Urzędzie Skrabowym, wypełnione niezbędne formularze a także wiedzę, jak w przypadku zakupu pierwszego urządzenia do firmy odzyskać dodatkowy zwrot na zakup kasy fiskalnej. Mamy pełną wiedzę na ten temat i z przyjemnością się nią z Państwem podzielimy.

Dlaczego my? Dlatego, że oferujemy atrakcyjne formy płatności oraz sposoby finansowania zakupionego sprzętu.

money ikonkaKorzystając z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, że szczególnie wtedy kiedy rozpoczyna się nową działalność gospodarczą, wiekszość zgromadzonego kapitału najlepiej ulokować jest w towar, który da nam szybki zwrot zainwestowanych środków. Dlatego też możemy zaproponować Państwu płatność 50/50 polegającą na zapłacie połowy ceny w chwili zakupu urządzenia a drugiej połowy w ciągu 30 dni. Dla bardziej wymagających Klientów, którzy oprócz urządzeń fiskalnych, dokonują zakupów innych urządzeń wspomagających sprzedaż (komputery, oprogramowanie, wagi, skanery, itd.), proponujemy wspólnie największym dostawcą produktów leasingowych w Polsce - Europejskim Funduszem Leasingowym, atrakcyjną ofertę leasingu.

Dlaczego my? Dlatego, że możemy zaproponować elastyczne terminy instalacji urządzeń fiskalnych.

portfel ikonkaCzęsto zdarza się, że standardowe godziny pracy nie odpowiadają Państwu. Dzięki temu, że jesteśmy firmą rodzinną, pracujemy u siebie, dla siebie i naszych Klientów, możemy spotkać się z Państwem o każdej porze przez 7 dni w tygodniu. Prosimy tylko o wcześniejsze poinformowanie nas o niestandardowym terminie instalacji zakupionego urządzenia.

Dlaczego my? Dlatego, że przeprowadzimy przez cały proces związany z zakupem i uruchomieniem kasy fiskalnej.

Kupując w naszej firmie kasę lub drukarkę fiskalną mają Państwo gwarancję, że cały proces od wyboru urządzenia aż po wystawienie pierwszego paragonu będzie się odbywał pod opieką naszych serwisantów. Zwracamy bardzo dużą uwagę na szkolenia, które trwają tak długo aż Klient stwierdzi, że już można fiskalizować urządzenie. Jeżeli jest czas, sugerujemy najpierw zakup urządzenia i pozostawienie go w trybie treningowym a dopiero później je fiskalizujemy. Korzystając z naszego doświadczenia, do każdej kasy fiskalnej otrzymają Państwo specjalnie przygotowane skrócone instrukcje obsługi, aby nie trzeba było zaglądać do obszernych instrukcji producentów.
Fiskalizując duże placówki medyczne, mieliśmy okazję prowadzić szkolenia dla 60-cio osobowych grup i najlepszą rekomendacją dla nas jest to, że po przeprowadzeniu tych szkoleń, odbieramy bardzo mało telefonów z pytaniami dotyczącymi obsługi kas.

Dlaczego my? Dlatego, że z naszych usług skorzystało już ponad 3500 dużych i małych przedsiębiorstw oraz firm prywatnych.

ikonka worldNa przestrzeni tych kilkunastu lat zainstalowaliśmy już grubo ponad 3 tys urządzeń fiskalnych, które pracują w placówkach handlowych i usługowych na terenie całego kraju. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie bez względu na ilość urządzeń, które kupuje.
Poniżej przedstawiamy wybrane przedsiębiorstwa oraz firmy, które skorzystały z naszych usług. Zapraszamy również do zapoznania się z referencjami, jakie otrzymaliśmy.

           
           
           
           
           
         muzeum historyczne warszawa   manta multimedia logo

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio