Posnet Ergo

Najnowsza kasa fiskalna w ofercie Posnet. Ergonomiczne kształty, duże graficzne wyświetlacze, bogata funkcjonalność oraz modułowość to zaley tej kasy fiskalnej.

Novitus Nano E

Najmniejsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu znajdująca się w ofercie firmy Novitus. Świetne rozwiązanie tam, gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona (popularne wyspy w marketach, małe stragany, sklepy internetowe czy tez butki).

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Novitus Bono LAN e

Drukarka fiskalna Novitus Bono LAN e jest nowoczesnym rozwiązaniem dedykowanym do punków handlowych o małym i średnim natężeniu ruchu, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu magazynowego. Urządzenie wyróżnia się zgrabną obudową, zajmującą mało przestrzeni na stanowisku sprzedaży.

Novitus Deon LAN e

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon LAN e w połączeniu z komputerem stanowi znakomite rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.

Terminale kart płatniczych

Program Polska Bezgotówkowa w naszej ofercie!

Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych.

Warunkiem przystąpienia przedsiębiorcy do programu jest:
 • Podpisanie z umowy na akceptacje kart płatniczych.
 • Przez co najmniej 12 miesięcy przed podpisaniem umowy przedsiębiorca nie oferował usług płatności instrumentami płatniczymi opartymi o kartę, w tym w środowisku fizycznym oraz w ramach płatności on-line.
 • Przedsiębiorca nie prowadzi działalności w ramach sieci handlowych, usługowych lub podobnych obejmujących więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym.
 • Przedsiębiorca nie prowadzi działalności w ramach franczyzy obejmującej więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym.
 • Przedsiębiorca nie prowadzi działalności jako operator automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.) w zakresie w jakim przystępuję do Programu.

Przedsiębiorca otrzymuje dofinansowanie na poczet:
 • Dzierżawy terminala przez 12 miesięcy od daty podpisania umowy.
 • Opłat z tytułu prowizji od transakcji (OA) do wartości 100.000 PLN na jeden terminal.
 • Brak minimalnego progu obrotu.

Każdy przedsiębiorca w ramach programu może zamówić nawet 3 terminale.

Po 12 miesiącach dofinansowania obowiązują warunki cenowe określone w umowie nie krótszej niż 12 miesięcy zgodnej z aktualnym cennikiem.

Pozostała oferta na terminale kart płatniczych


Uwaga! Kasy fiskalne innych producentów niż Novitus nie współpracują bezpośrednio z terminalami płatniczymi PayTel. Terminal w takim przypadku działa jako osobne urządzenie zachowując swoją pełną funkcjonalność w zakresie przyjmowania płatności i sprzedaży doładowań. 


Dzierżawa terminala od 16 zł netto za miesiąc, prowizja od 0,55% za transakcję*


W ramach obsługi systemów płatniczych zapewniamy Państwu bezpłatnie:
 • instalację terminala płatniczego, 
 • szkolenie pracowników w zakresie akceptacji kart i obsługi terminala płatniczego w trakcie instalacji, 
 • telefoniczną pomoc techniczną,
 • opiekę serwisową.

Usługi dostępne na terminalach PayTel:
 • Akceptacja kart płatniczych. Obsługa kart: Visa, V-Pay, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic. Technologia odczytu:  magstripe, chip, contactless (PayPass MasterCard, PayWave Visa).
 • Doładowania telefonów. 

Rodzaje terminali dostępne w ofercie PayTel:
 • Terminale Ingenico samodzielne (łączność Ethernet lub GPRS) z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych.
 • Terminale Ingenico z MagicBoxem umożliwiającym podłączenie urządzenia z kasą fiskalną Novitus (łączność Ethernet lub GPRS) z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych.
 • Terminale Ingenico z osobnymi PIN Padami (łączność Ethernet lub GPRS) z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych.
 • Terminale przenośne Ingenico, również z bazą ładującą.


* kwota dzierżawy oraz wartość prowizji uzależniona jest od modelu terminala, długości trwania umowy, wybranej oferty oraz rodzaju prowadzonej działalności.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio