Novitus Nano online

Najchętniej kupowana kasa fiskalna dostępna teraz w wersji online. Sprawdzi się zarówno w stacjonarnych, jak również mobilnych punktach sprzedaży.

Posnet Ergo online

Dobrze znana kasa Posnet Ergo teraz w wersji online. 9 klawiszy szybkiej sprzedaży są dużą zaletą tego urządzenia.

Posnet Mobile online

Kasa fiskalna Posnet Mobile online to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo online

Główną zaletą tej drukarki fiskalnej są jej małe gabaryty. Urządzenie zmieści się w kieszeni lub torbie z laptopem.

Posnet Trio online

Drukarka fiskalna online, która łączy w sobie sprawdzone rozwiązania Posnet oraz innowacyjność w świetnej, kompaktowej obudowie.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.Karta produktu

Posnet Neo EJ st. + PC-Market + Voyager 1250g

Cena netto:

2968 zł

Cena promocyjna netto:

2623 zł

Wersja produktu:

W skład systemu sprzedaży wchodzą:

 


System taki świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy nam na sprawnej i szybkiej obsłudze klienta a większość produktów oznaczona jest kodami kreskowymi. Dzięki skanerowi kodów kreskowych przyspieszymy proces sprzedaży i zapewnimy prawidłowość stanów magazynowych. Zestaw ten będzie miał zastosowanie w małych i średnich sklepach z odzieżą i obuwiem, osiedlowych sklepach spożywczych z jednym stanowiskiem sprzedaży, sklepach alkoholowych, itd.

Dzięki programowi magazynowemu będziemy dysponowali dokładną i zawsze aktualną informacją o stanach magazynowych, najlepiej i najgorzej sprzedających się towarach, produktach na których sklep zarabia najwięcej.
Mamy również możliwość śledzenia historii sprzedaży i stanów magazynowych oraz licznych analiz i raportów wg okresów, produktów, itp.

system sprzedaży 2
 
Pięć powodów dlaczego kasa a nie drukarka fiskalna na stanowisku sprzedaży:
 1. Kasa nie musi być na stałe podłączona do komputera - dzięki temu oprogramowanie może być zainstalowane nawet na laptopie.
 2. W przypadku awarii komputera sprzedaż może być nadal kontynuowana - nie musisz zamykać sklepu i czekać do momentu naprawy komputera.
 3. Prowadząc sprzedaż na kasie fiskalnej obsłużysz więcej klientów w tym samym czasie - nie ma potrzeby korzystania z oprogramowania.
 4. Komputer może stać na magazynie/zapleczu - dzięki temu dostęp do niego mogą mieć tylko uprawnione osoby.
 5. Wprowadzając nową fakturę dostawy nie blokujesz stanowiska sprzedaży.

Więcej szczegółów związanych z systemami sprzedaży, ich instalacją i przeprowadzanymi szkoleniami uzyskają Państwo kontaktując się z naszym specjalistą ds. systemów pod numerem tel. 502-688-728.

 

Zachęcamy również do spotkania w naszym salonie sprzedaży celem prezentacji takiego systemu. Zaprezentujemy najważniejsze funkcje oprogramowania w praktyce oraz wystawimy przykładowe paragony na kasie fiskalnej.

Idealne dla:

 • hurtownia hurtownia
 • kiosk kiosk
 • mała gastronomia mała gastronomia
 • mały sklepik mały sklepik
 • parking parking
 • restauracja restauracja
 • sklep internetowy sklep internetowy
 • sklep spożywczy sklep spożywczy
 • średni sklep średni sklep
 • usługi fryzjerskie usługi fryzjerskie
 • usługi medyczne usługi medyczne
 • usługi prawnicze usługi prawnicze
 • usługi transportowe usługi transportowe
System można rozbudować o następujące elementy:
- szufladę kasjerską,
- skaner kodów kreskowych do wprowadzania dostaw na zapleczu sklepu,
- kasę fiskalną Posnet Neo EJ Plus z bazą towarów do 15000 PLU,
- inwentaryzator/kolektor danych.

Produkt nie posiada jeszcze opinii. Możesz napisać pierwszą!

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio