Novitus Nano online

Najchętniej kupowana kasa fiskalna dostępna teraz w wersji online. Sprawdzi się zarówno w stacjonarnych, jak również mobilnych punktach sprzedaży.

Posnet Ergo online

Dobrze znana kasa Posnet Ergo teraz w wersji online. 9 klawiszy szybkiej sprzedaży są dużą zaletą tego urządzenia.

Posnet Mobile online

Kasa fiskalna Posnet Mobile online to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo online

Główną zaletą tej drukarki fiskalnej są jej małe gabaryty. Urządzenie zmieści się w kieszeni lub torbie z laptopem.

Posnet Trio online

Drukarka fiskalna online, która łączy w sobie sprawdzone rozwiązania Posnet oraz innowacyjność w świetnej, kompaktowej obudowie.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.Karta produktu

Posnet Veri Basic

Cena netto:

1390 zł

Wersja produktu:

Czytelny wyświetlacz 2x16 znaków oraz szybki i niezawodny skaner zostały umieszczone w estetycznej i bardzo trwałej łatwej do zamontowania do ściany lub mebli sklepowych obudowie oraz poprowadzenie kabli w dowolnym kierunku. Urządzenie to wyposażone jest w detektor ruchu, minimalizujący zużycie diody lasera.

Jako interfejs komunikacyjny zastosowano zmodyfikowany, czteroprzewodowy RS232, dzięki czemu bez żadnego dodatkowego wyposażenia można łączyć nawet 10 urządzeń jednym przewodem do szeregowego portu komputera. Maksymalna długość kabli to 300 metrów. Zasilanie może się odbywać z zasilacza dedykowanego lub magistrali zasilającej poprowadzonej z zaplecza. Akceptowany jest szeroki zakres napięć zasilających.

Jako serwer sterujący pracą weryfikatorów, może być wykorzystany dowolny komputer z systemem operacyjnym Windows, choćby ten sterujący pracą kas fiskalnych. Dzięki wykorzystaniu sterowników ODBC, możliwe jest podłączenie do praktycznie każdego systemu obsługi zaplecza sklepowego. Program działa w tle, niezależnie od innych programów uruchomionych na komputerze, w przerwach między odczytami wyświetlając teksty reklamowe, dowolne dla każdego weryfikatora.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio