Posnet Ergo

Najnowsza kasa fiskalna w ofercie Posnet. Ergonomiczne kształty, duże graficzne wyświetlacze, bogata funkcjonalność oraz modułowość to zaley tej kasy fiskalnej.

Novitus Nano E

Najmniejsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu znajdująca się w ofercie firmy Novitus. Świetne rozwiązanie tam, gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona (popularne wyspy w marketach, małe stragany, sklepy internetowe czy tez butki).

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Novitus Bono LAN e

Drukarka fiskalna Novitus Bono LAN e jest nowoczesnym rozwiązaniem dedykowanym do punków handlowych o małym i średnim natężeniu ruchu, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu magazynowego. Urządzenie wyróżnia się zgrabną obudową, zajmującą mało przestrzeni na stanowisku sprzedaży.

Novitus Deon e

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon LAN e w połączeniu z komputerem stanowi znakomite rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.Karta produktu

Waga Digi DS-162BP

Cena netto:

1369 zł

Cena promocyjna netto:

1299 zł

Wersja produktu:

Elektroniczna waga platformowa DS-162 BP jest przeznaczona dla wymagających punktów przyjmowania i wydawania towarów takich jak: np. mięso, wędliny, warzywa, owoce.

Wersja ta jest dostępna w trzech maksymalnych zakresach ważenia. Waga nie współpracuje z kasami fiskalnymi.

 

Podstawowe cechy:
  • platforma wykonana ze stali nierdzewnej,
  • podświetlany wyświetlacz LCD,
  • konsola wagi umieszczona na wysięgniku (standard) lub na przewodzie (dodatkowo płatne - cena zależy od długości kabla),
  • platforma w rozmiarze : BP-RS (480 x 480 mm).

Dane techniczne:

  • Zakres i dokładność ważenia:  max. 60 kg e=20, max. 150 kg e=50g, max. 300 kg e=100g
  • Temperatura pracy: -10°C do 40°C
  • Wilgotność pracy: max. 85% RH (nie skondensowane)
  • Wyświetlacz masy: 5 cyfr
  • Źródło zasilania: zasilacz zewnętrzny 230V/12V
  • Interfejs: RS-232C

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio