Novitus Nano online

Najchętniej kupowana kasa fiskalna dostępna teraz w wersji online. Sprawdzi się zarówno w stacjonarnych, jak również mobilnych punktach sprzedaży.

Posnet Ergo online

Dobrze znana kasa Posnet Ergo teraz w wersji online. 9 klawiszy szybkiej sprzedaży są dużą zaletą tego urządzenia.

Posnet Mobile online

Kasa fiskalna Posnet Mobile online to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo online

Główną zaletą tej drukarki fiskalnej są jej małe gabaryty. Urządzenie zmieści się w kieszeni lub torbie z laptopem.

Posnet Trio online

Drukarka fiskalna online, która łączy w sobie sprawdzone rozwiązania Posnet oraz innowacyjność w świetnej, kompaktowej obudowie.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.Karta produktu

Posnet Mobile HS EJ

Cena netto:

1299 zł

Cena promocyjna netto:

1169 zł

Wylicz rzeczywisty koszt (już od 246.89 zł)

Wersja produktu:

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ wykonana została z niezwykłą starannością. Na uwagę zasługują jej rozmiary oraz waga, dzięki której przemieszczanie się z tą kasą i sprzedaż w terenie nie będzie uciążliwa a wyjątkowo intuicyjny interfejs użytkownika i wygodna klawiatura usprawni pracę na tej kasie fiskalnej.


 
Urządzenie to wyposażone zostało w kopię elektroniczną paragonu. Oznacza to, że drukują się tylko oryginały paragonów (dla klienta), a kopie zapisywane są w formie elektronicznej na standardowej karcie microSD (jak np. w nowoczesnych telefonach komórkowych). Takie rozwiązanie to duża oszczędność na kosztach eksploatacyjnych.
Pojemność karty pamięci, która znajduje się na wyposażeniu kasy fiskalnej, przy drukowaniu około 200 paragonów dziennie, starczy na 5 lat pracy.

Zobacz korzyści ze stosowania kopii elektronicznej paragonu.

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ przygotowana jest na zmianę waluty ewidencyjnej. Ma możliwość zaprogramowania dowolnej waluty w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż. Zmiany waluty można dokonywać wielokrotnie, po wykonaniu raportu dobowego. Dzięki temu zmieniając walutę na EURO nie będziemy zmuszeni do zakupu kolejnej kasy.

posnet mobile hs ej wyświetlacz

W związku z tym, że Posnet Mobile HS EJ to kasa przeznaczona do pracy w terenie, została wyposażona w bardzo wytrzymały akumulator polimerowy zapewniający długotrwałą i nieprzerwaną pracę. Jednorazowe ładowanie akumulatora pozwala na wydrukowanie do 50.000 wierszy paragonu.
 

 

posnet mobile hs ej wyświetlacz

Kasa Posnet Mobile HS EJ to dwa duże i czytelne wyświetlacze LCD z niebieskim podświetleniem i regulacją jasności dla klienta i operatora.

 

Idealne dla:

 • hurtownia hurtownia
 • kiosk kiosk
 • mała gastronomia mała gastronomia
 • mały sklepik mały sklepik
 • parking parking
 • restauracja restauracja
 • sklep internetowy sklep internetowy
 • sklep spożywczy sklep spożywczy
 • średni sklep średni sklep
 • usługi fryzjerskie usługi fryzjerskie
 • usługi medyczne usługi medyczne
 • usługi prawnicze usługi prawnicze
 • usługi transportowe usługi transportowe
Zeskanuj KOD QR i sprawdź specjalną cenę kasy Posnet Mobile HS EJ:
promocja posnet mobile hs ejNajważniejsze cechy:
- małe rozmiary i waga,
- kopia elektroniczna paragonu (karta microSD/microSDHC),
- gotowa na walutę EURO,
- wyświetlacze dla klienta i dla operatora 2x16 znaków,
- wytrzymała bateria pozwalająca na wydruk nawet do 50 tys. wierszy paragonu,
- łatwa wymiana papieru - system wrzutowy,
- przypominanie o przeglądach.
 

Ciekawostki:

karta pamięci mobile hs ej
Kasa Posnet Mobile HS EJ wyposażona jest w kopię elektroniczną paragonu (karta micro SD/SDHC) służącą do archiwizowania kopii paragonów, które dotychczas drukowane były na papierowej rolce kopii. Gniazdo karty pamięci umiejscowione jest od spodu kasy pod akumulatorem.
Klawisze szybkiej sprzedaży: brak
Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi: komputer, modem, skaner, waga
Liczba towarów (PLU) w bazie: 4000
Waga: 0,4 kg
Wyposażenie dodatkowe: pokrowiec z kodury, ładowarka samochodowa 12V / 24V / 48V
Mechanizm drukujący: termiczny, 22 linie/sek.
Wymiary (szer./dł./wys.): 85 x 158 x 46 mm
Wyświetlacz operatora: LCD 2x16 alfanumeryczny, z podświetleniem
Gotowość na walutę EURO: tak
Szerokość / długość papieru: 57mm / 14m
Złącza komunikacyjne: 1x miniUSB, 1xRS232
Sterowanie szufladą: nie
Nazwa towaru: do 40 znaków
Wyświetlacz dla Klienta: LCD 2x16 alfanumeryczny, z podświetleniem
Kopia elektroniczna: tak
Liczba kasjerów: 8
Produkt nie posiada jeszcze opinii. Możesz napisać pierwszą!

Wylicz rzeczywisty koszt urządzenia
w zależności od formy opodatkowania Twojej firmy:

1. Jest to pierwsza kasa do firmy?

2. Jesteś płatnikiem VAT?

3. Forma opodatkowania

Rzeczywisty koszt urządzenia wynosi 246.89

1. Kupując pierwsze urządzenie fiskalne do firmy możesz odliczyć do 90% ceny netto urządzenia, ale nie więcej jak 700 zł. Pamiętaj tylko o dopełnieniu wszelkich procedur! Zgłoś się do nas a my przygotujemy za Ciebie wszystkie formularze, które trzeba złożyć w Urzędzie Skarbowym oraz poinformujemy o obowiązujących terminach.

2. Karta podatkowa oraz ryczałt to zryczałtowane formy opodatkowania działalności gospodarczej. Przy opodatkowaniu ryczałtem, podatek oblicza się od przychodu, czyli koszty uzyskania przychodu nie będą miały wpływu na wysokość Twojego podatku. Natomiast przy opodatkowaniu kartą podatkową na wysokość podatku nie ma wpływu ani wysokość przychodu, ani koszty jego uzyskania, gdyż podatek ustalany jest decyzją organu podatkowego. Dlatego też przy tej formie opodatkowania nie można odliczyć kosztów uzyskania przychodu.

3. Podstawową formą opodatkowania dochodu z działalności gospodarczej jest opodatkowanie na ogólnych zasadach przy zastosowaniu skali podatkowej 18% lub przy wyższym progu 32%. Podatek oblicza się od dochodu, tj. różnicy pomiędzy faktycznie uzyskanym przychodem a kosztami jego uzyskania. Ta sama zasada obowiązuje przy podatku liniowym (19%), nazywanym inaczej jednolitą stawką podatku.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio