Novitus Nano online

Najchętniej kupowana kasa fiskalna dostępna teraz w wersji online. Sprawdzi się zarówno w stacjonarnych, jak również mobilnych punktach sprzedaży.

Posnet Ergo online

Dobrze znana kasa Posnet Ergo teraz w wersji online. 9 klawiszy szybkiej sprzedaży są dużą zaletą tego urządzenia.

Posnet Mobile online

Kasa fiskalna Posnet Mobile online to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo online

Główną zaletą tej drukarki fiskalnej są jej małe gabaryty. Urządzenie zmieści się w kieszeni lub torbie z laptopem.

Posnet Trio online

Drukarka fiskalna online, która łączy w sobie sprawdzone rozwiązania Posnet oraz innowacyjność w świetnej, kompaktowej obudowie.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.Karta produktu

Honeywell Voyager 1200g

Cena netto:

493 zł

Cena promocyjna netto:

444 zł

Wersja produktu:

Skaner Honeywell Voyager 1200g robi ogromne wrażenie, szczególnie w zakresie czytania kodów uszkodzonych oraz bardzo słabej jakości. Doskonale prezentuje to film zamieszczony obok. Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży aby przekonać się na własne oczy, że Voyager 1200g rzeczywiście tak działa!
Skaner posiada nowoczesny wygląd oraz trwałą i ergonomiczną budowę. Gumowy zintegrowany przycisk CodeGate oraz odporna na zarysowania szybka, minimalizuje możliwość przypadkowych uszkodzeń.

Urządzenie to wytrzymuje co najmniej 30-krotny upadek na beton z wysokości 1,5 metra.
Skaner Voyager 1200g posiada dwa tryby pracy: automatyczny (czujnik podczerwieni aktywuje laser w momencie, gdy kod kreskowy pojawi się w polu odczytu) oraz manualny (odczyt kodu i przesył danych następuje po naciśnięciu przycisku CodeGate). Może być używany jako ręczny lub stacjonarny z wykorzystaniem podstawki  (po umieszczeniu czytnika na podstawce, następuje przejście w automatyczny tryb pracy).

Dzięki wysokiej wydajności odczytu oraz łatwości użytkowania, Voyager 1200g minimalizuje ilość błędów związanych z ręcznym wprowadzaniem danych, pozwalając na sprawniejszą obsługę sprzedaży i zwiększenie zadowolenia klientów oraz pracowników.

Niezrównany w swojej klasie co widać na filmie obok.

Kolejną zaletą tego skanera kodów kreskowych jest jego multiinterfejsowość, czyli możliwość dokupienia takiego kabla łączącego skaner z komputerem czy też urządzeniem fiskalnym, jakiego potrzebujemy.

Teraz wystarczy nam jeden skaner, ale z dwoma różnymi kablami - USB do komputera przy prowadzaniu dostaw, RS do kasy fiskalnej przy prowadzeniu sprzedaży. Nie ma konieczności kupowania dwóch różnych skanerów!

Powyższa cena obejmuje skaner, kabel USB lub RS oraz plastikową podstawkę.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio