Novitus Nano online

Najchętniej kupowana kasa fiskalna dostępna teraz w wersji online. Sprawdzi się zarówno w stacjonarnych, jak również mobilnych punktach sprzedaży.

Posnet Ergo online

Dobrze znana kasa Posnet Ergo teraz w wersji online. 9 klawiszy szybkiej sprzedaży są dużą zaletą tego urządzenia.

Posnet Mobile online

Kasa fiskalna Posnet Mobile online to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo online

Główną zaletą tej drukarki fiskalnej są jej małe gabaryty. Urządzenie zmieści się w kieszeni lub torbie z laptopem.

Posnet Trio online

Drukarka fiskalna online, która łączy w sobie sprawdzone rozwiązania Posnet oraz innowacyjność w świetnej, kompaktowej obudowie.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.Karta produktu

Motorola Symbol LS2208

Cena netto:

496 zł

Cena promocyjna netto:

370 zł

Wersja produktu:

Skaner ręczny Motorola LS2208 umożliwia szybkie, niezawodne skanowanie, a jego wytrzymała, lekka konstrukcja jeszcze bardziej podnosi wydajność i skuteczność urządzenia.
 
 
Szeroki zakres odczytu kodów kreskowych (od 0 do 43 cm.) sprawia, iż LS2208 doskonale sprawdza się zarówno w detalicznym punkcie sprzedaży, jak i na zapleczu, przy łóżku pacjenta czy w bibliotece szkolnej. Dzięki dynamicznym możliwościom skanowania i dużemu zakresowi odczytu, urządzenie LS2208 szybko i dokładnie pobiera dane, co pomaga zwiększyć tempo i wydajność pracy. System Intellistand™ umożliwia skanowanie umieszczonych przed nim kodów oraz łatwe przełączanie pomiędzy trybem ręcznym a trybem pracy na podstawce.
 
 
Opatentowana konstrukcja wykorzystująca pojedynczą płytkę obwodu drukowanego eliminuje typowe miejsca występowania awarii, czyli połączenia pomiędzy wieloma płytkami. Element skanujący z płynnym polimerem chroni moduł przed uszkodzeniami powstałymi na skutek wstrząsów i upadków z wysokości 1,5 m. Zintegrowana obsługa wielu systemów, uniwersalnego kabla i nowych symboli zapewniają niezbędną ochronę inwestycji teraz i w przyszłości.

podstawka skaner ls2208

W komplecie z czytnikiem dostarczana jest podstawka. Po odłożeniu czytnika na podstawkę automatycznie przełączy się na tryb pracy ciągłej (tj. kody będą skanowane bez potrzeby wciskania przycisku).


Dane techniczne:
 • Kody kreskowe - 1D
 • Gwarancja producenta [mc] - 60
 • Dostępne interfejsy - USB
 • Kabel komunikacyjny - USB
 • Kolor - jasnoszary, czarny
 • Maks. odległość odczytu (UPC 100%) [cm] - 43
 • Technologia odczytu -  laser jednoliniowy
 • Temperatura pracy -  od 0°C do 50°C
 • Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] -  1.5
 • Sygnalizacja - dźwiękowa
 • Wymagany kontrast kodu [%] - 20
 • Wymiary [mm] -  152 x 63 x 84
 • Temperatura składowania -  od -40°C do 70°C
 • Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%] - od 5% do 95%

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio