Novitus Nano online

Najchętniej kupowana kasa fiskalna dostępna teraz w wersji online. Sprawdzi się zarówno w stacjonarnych, jak również mobilnych punktach sprzedaży.

Posnet Ergo online

Dobrze znana kasa Posnet Ergo teraz w wersji online. 9 klawiszy szybkiej sprzedaży są dużą zaletą tego urządzenia.

Posnet Mobile online

Kasa fiskalna Posnet Mobile online to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo online

Główną zaletą tej drukarki fiskalnej są jej małe gabaryty. Urządzenie zmieści się w kieszeni lub torbie z laptopem.

Posnet Trio online

Drukarka fiskalna online, która łączy w sobie sprawdzone rozwiązania Posnet oraz innowacyjność w świetnej, kompaktowej obudowie.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.Karta produktu

Novitus Bono LAN e

Wersja produktu:

Nowa wersja doskonale znanej na rynku drukarki fiskalnej Novitus Bono LAN e od poprzedniego modelu różni się nową płyta główną, opartą o nowy porcesor, większą ilością pamięci i nowym systemem operacyjnym, a co najważniejsze, różni się też ilością dostępnych interfejsów - w tym nowoczesnym złączem komunikacyjnym LAN.

wyświetlacz bono e
 
Wyposażona jest w dwa wyświetlacze graficzne: dla obsługi 132 x 32 piksele (do czterech linii tekstu), drugi dla klienta 132 x 64 piksele (do 8 linii tekstu). Wyświetlacze dają szerokie możliwości wyświetlania komunikatów, nazw i cyfr. Podczas sprzedaży wyświetlane są na nich nazwy sprzedawanych artykułów, ich ceny jednostkowe, komunikat podsumowania oraz kwotę do zapłaty. Drukarka wyświetla także szereg komunikatów odnośnie działania i obsługi drukarki, menu, wykonywania raportów, itd. Gdy drukarka nie jest w trybie sprzedaży lub włączonego menu, wyświetlana na nim jest aktualna data i godzina.
Wyświetlacz dla klienta ma możliwość wyświetlenia grafiki lub tekstów reklamowych, które pokazują się w przerwach wystawiania paragonów.

klawiatura bono e

Klawiatura wyposażona jest w osiem podświetlanych na niebiesko klawiszy, obsługujących najważniejsze jej funkcje, dzięki czemu obsługa drukarki jest bardzo łatwa i przyjemna. Przyciśnięcie któregokolwiek z nich, potwierdzone jest sygnałem dźwiękowym. Poprawne operowanie poszczególnymi klawiszami powoduje generowanie krótkich dźwięków.

 

Idealne dla:

 • hurtownia hurtownia
 • kiosk kiosk
 • mała gastronomia mała gastronomia
 • mały sklepik mały sklepik
 • parking parking
 • restauracja restauracja
 • sklep internetowy sklep internetowy
 • sklep spożywczy sklep spożywczy
 • średni sklep średni sklep
 • usługi fryzjerskie usługi fryzjerskie
 • usługi medyczne usługi medyczne
 • usługi prawnicze usługi prawnicze
 • usługi transportowe usługi transportowe
Wymiana papieru:

wymiana papieru bono e
 
Wymiary:
novitus bono e wymiary
Złącza komunikacyjne: 2 x RS232, 1 x USB (dwukanałowe), LAN
Kopia elektroniczna: tak
Wyświetlacz operatora: LCD graficzny 132x32 piksele, do 4 linii po 24 znaki
Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi: komputer, terminal EFT, pinpad
Wymiary (szer./dł./wys.): 146 x 215 x 145 (190) mm
Wyświetlacz dla Klienta: LCD graficzny 132x64 piksele, do 8 linii po 24 znaki. Wyświetlanie ruchomej grafiki!
Sterowanie szufladą: tak (6 - 24V)
Waga: 1,75 kg
Liczba towarów (PLU) w bazie: 1 000 000
Mechanizm drukujący: termiczny, 14 linii/sek.
Gotowość na walutę EURO: tak
Szerokość / długość papieru: 57mm / 60 m
Nazwa towaru: 40 znaków

Ocena urządzenia
Jakość: ++++-
Obsługa: +++++
Cena: ++++-

Ocena obsługi
Wiedza: ++++-
Szkolenie: +++++
Terminy: +++++

(AQUA-LINE) | 03.01.2012 - 09:18

"Bardzo fajna drukarka o niewielkich rozmiarach. Sprawuje się bezproblemowo. Obsługa ze strony firmy Domar na najwyższym poziomie."

Wylicz rzeczywisty koszt urządzenia
w zależności od formy opodatkowania Twojej firmy:

1. Jest to pierwsza kasa do firmy?

2. Jesteś płatnikiem VAT?

3. Forma opodatkowania

Rzeczywisty koszt urządzenia wynosi 1154.9

1. Kupując pierwsze urządzenie fiskalne do firmy możesz odliczyć do 90% ceny netto urządzenia, ale nie więcej jak 700 zł. Pamiętaj tylko o dopełnieniu wszelkich procedur! Zgłoś się do nas a my przygotujemy za Ciebie wszystkie formularze, które trzeba złożyć w Urzędzie Skarbowym oraz poinformujemy o obowiązujących terminach.

2. Karta podatkowa oraz ryczałt to zryczałtowane formy opodatkowania działalności gospodarczej. Przy opodatkowaniu ryczałtem, podatek oblicza się od przychodu, czyli koszty uzyskania przychodu nie będą miały wpływu na wysokość Twojego podatku. Natomiast przy opodatkowaniu kartą podatkową na wysokość podatku nie ma wpływu ani wysokość przychodu, ani koszty jego uzyskania, gdyż podatek ustalany jest decyzją organu podatkowego. Dlatego też przy tej formie opodatkowania nie można odliczyć kosztów uzyskania przychodu.

3. Podstawową formą opodatkowania dochodu z działalności gospodarczej jest opodatkowanie na ogólnych zasadach przy zastosowaniu skali podatkowej 18% lub przy wyższym progu 32%. Podatek oblicza się od dochodu, tj. różnicy pomiędzy faktycznie uzyskanym przychodem a kosztami jego uzyskania. Ta sama zasada obowiązuje przy podatku liniowym (19%), nazywanym inaczej jednolitą stawką podatku.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio