Novitus Nano online

Najchętniej kupowana kasa fiskalna dostępna teraz w wersji online. Sprawdzi się zarówno w stacjonarnych, jak również mobilnych punktach sprzedaży.

Posnet Ergo online

Dobrze znana kasa Posnet Ergo teraz w wersji online. 9 klawiszy szybkiej sprzedaży są dużą zaletą tego urządzenia.

Posnet Mobile online

Kasa fiskalna Posnet Mobile online to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo online

Główną zaletą tej drukarki fiskalnej są jej małe gabaryty. Urządzenie zmieści się w kieszeni lub torbie z laptopem.

Posnet Trio online

Drukarka fiskalna online, która łączy w sobie sprawdzone rozwiązania Posnet oraz innowacyjność w świetnej, kompaktowej obudowie.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.Karta produktu

Posnet Thermal FV EJ

Cena netto:

2599 zł

Cena promocyjna netto:

2339 zł

Wylicz rzeczywisty koszt (już od 1194.59 zł)

Wersja produktu:

Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV EJ posiada kopię elektroniczną paragonu i jest urządzeniem wielowalutowym. Oznacza to, że można zaprogramować dowolną walutę w jakiej będzie rejestrowana sprzedaż (gotowa na walutę EURO). Zmianę waluty ewidencyjnej dokonuje się po raporcie dobowym i można ją wykonać dowolną ilość razy.  Dodatkową funkcjonalnością drukarki Posnet Thermal FV EJ jest możliwość wydrukowania informacji z przelicznikiem wartości z waluty ewidencyjnej na inną.


 
Na uwagę zasługują również funkcja drukowania faktur VAT na rolce oryginału oraz Monitor transakcji umożliwiający integrację urządzenia z systemami wideomonitoringu sklepowego. W praktyce taki system działa tak jak pokazuje powyższy film (tutaj na przykładzie kasy fiskalnej Posnet Combo).

panel thermal fv ej
 
Drukarka Posnet Thermal FV EJ jest wyposażona w panel operatora, umożliwiający wykonanie podstawowych operacji, takich jak konfiguracja urządzenia, raporty i testy. Panel operatora posiada ponadto cztery diody sygnalizujące aktualny stan urządzenia.

rolki termiczne thermal fv ej
 
W drukarce Posnet Thermal FV EJ zastosowano wysokiej jakości mechanizm drukujący obsługujacy papier termiczny o szerokości 57 mm i długości nawet 100 metrów!

Idealne dla:

 • hurtownia hurtownia
 • kiosk kiosk
 • mała gastronomia mała gastronomia
 • mały sklepik mały sklepik
 • parking parking
 • restauracja restauracja
 • sklep internetowy sklep internetowy
 • sklep spożywczy sklep spożywczy
 • średni sklep średni sklep
 • usługi fryzjerskie usługi fryzjerskie
 • usługi medyczne usługi medyczne
 • usługi prawnicze usługi prawnicze
 • usługi transportowe usługi transportowe
Ciekawostki:
wyświetlacz thermal fv ej
Regulacja pozycji wyświetlacza.
Gotowość na walutę EURO: tak
Szerokość / długość papieru: 57mm / 100 m
Wyposażenie dodatkowe: osłona zabezpieczająca przed zalaniem
Kopia elektroniczna: tak
Wyświetlacz operatora: alfanumeryczny LCD 2 x 20 znaków z podświetleniem
Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi: komputer, szuflada
Liczba towarów (PLU) w bazie: 250 000
Złącza komunikacyjne: 1x USB, 1xRS232
Wyświetlacz dla Klienta: numeryczny LED 8 lub 10 znaków
Mechanizm drukujący: termiczny, 20 linii/s
Waga: 2,2 kg
Sterowanie szufladą: tak (6V)
Wymiary (szer./dł./wys.): 196 x 278 x 255 mm
Produkt nie posiada jeszcze opinii. Możesz napisać pierwszą!

Wylicz rzeczywisty koszt urządzenia
w zależności od formy opodatkowania Twojej firmy:

1. Jest to pierwsza kasa do firmy?

2. Jesteś płatnikiem VAT?

3. Forma opodatkowania

Rzeczywisty koszt urządzenia wynosi 1194.59

1. Kupując pierwsze urządzenie fiskalne do firmy możesz odliczyć do 90% ceny netto urządzenia, ale nie więcej jak 700 zł. Pamiętaj tylko o dopełnieniu wszelkich procedur! Zgłoś się do nas a my przygotujemy za Ciebie wszystkie formularze, które trzeba złożyć w Urzędzie Skarbowym oraz poinformujemy o obowiązujących terminach.

2. Karta podatkowa oraz ryczałt to zryczałtowane formy opodatkowania działalności gospodarczej. Przy opodatkowaniu ryczałtem, podatek oblicza się od przychodu, czyli koszty uzyskania przychodu nie będą miały wpływu na wysokość Twojego podatku. Natomiast przy opodatkowaniu kartą podatkową na wysokość podatku nie ma wpływu ani wysokość przychodu, ani koszty jego uzyskania, gdyż podatek ustalany jest decyzją organu podatkowego. Dlatego też przy tej formie opodatkowania nie można odliczyć kosztów uzyskania przychodu.

3. Podstawową formą opodatkowania dochodu z działalności gospodarczej jest opodatkowanie na ogólnych zasadach przy zastosowaniu skali podatkowej 18% lub przy wyższym progu 32%. Podatek oblicza się od dochodu, tj. różnicy pomiędzy faktycznie uzyskanym przychodem a kosztami jego uzyskania. Ta sama zasada obowiązuje przy podatku liniowym (19%), nazywanym inaczej jednolitą stawką podatku.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio