Posnet Ergo

Najnowsza kasa fiskalna w ofercie Posnet. Ergonomiczne kształty, duże graficzne wyświetlacze, bogata funkcjonalność oraz modułowość to zaley tej kasy fiskalnej.

Novitus Nano E

Najmniejsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu znajdująca się w ofercie firmy Novitus. Świetne rozwiązanie tam, gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona (popularne wyspy w marketach, małe stragany, sklepy internetowe czy tez butki).

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo HS EJ

Posnet Temo HS EJ to najmniejsza drukarka fiskalna z kopią elektroniczną paragonu dostępna obecnie na naszym rynku. Nowatorskie rozwiązanie firmy Posnet cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którym zależy na małych gabarytach urządzenia.

Novitus Bono e

Drukarka fiskalna Novitus Bono e jest nowoczesnym rozwiązaniem dedykowanym do punków handlowych o małym i średnim natężeniu ruchu, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu magazynowego. Urządzenie wyróżnia się zgrabną obudową, zajmującą mało przestrzeni na stanowisku sprzedaży.

Novitus Deon e

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon e w połączeniu z komputerem stanowi znakomite rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 4

Zestaw oparty o innowacyjne oprogramowanie PosBistro, tablet i drukarkę fiskalną Posnet Temo HS EJ.

Zestaw do gastronomii nr 3

Zaawansowany system z obsługą mobilnych urządzeń przyjmujących zamówienia.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.Karta produktu

Posnet Temo HS EJ

Cena netto:

2299 zł

Cena promocyjna netto:

2069 zł

Wylicz rzeczywisty koszt (już od 975.89 zł)

Wersja produktu:

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ robi duże wrażenie. Dotychczas na rynku nie było tak małego urządzenia fiskalnego. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które prowadzą sprzedaż mobilną lub tam gdzie powierzchnia sprzedażowa jest bardzo mała.

gabaryty posnet temo hs ejposnet temo hs ej
 
Dużym powodzeniem cieszy się ta drukarka wśród podmiotów gospodarczych prowadzących sklepy internetowe. W połączeniu z laptopem i oprogramowaniem magazynowym tworzy świetne stanowisko sprzedaży. Kupując dodatkowo moduł komunikacji Bluetooth (patrz obok) pozbywamy się kabla łączącego drukarkę z komputerem. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

 akumulator temo hs ej
 
Posnet Temo HS EJ posiada wbudowany akumulator, który zapewnia długotrwałą i nieprzerwaną pracę. Jednorazowe ładowanie akumulatora pozwala wydrukować nawet 50.000 wierszy paragonu!

wyświetlacz temo hs ej
 
Drukarka fiskalna wyposażona została w duży, czytelny, 2-liniowy wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem i regulacją jasności - wspólny dla klienta i operatora.

mechanizm drukujący posnet temo hs ej
 
Wysokiej klasy mechanizm drukujący zapewni szybki i cichy wydruk oryginałów paragonów jak również faktur VAT. Niesamowicie prosty sposób wymiany papieru, pokazany na rysunkach obok, to oszczędność czasu na stanowisku pracy.

Idealne dla:

 • hurtownia hurtownia
 • kiosk kiosk
 • mała gastronomia mała gastronomia
 • mały sklepik mały sklepik
 • parking parking
 • restauracja restauracja
 • sklep internetowy sklep internetowy
 • sklep spożywczy sklep spożywczy
 • średni sklep średni sklep
 • usługi fryzjerskie usługi fryzjerskie
 • usługi medyczne usługi medyczne
 • usługi prawnicze usługi prawnicze
 • usługi transportowe usługi transportowe
Ciekawostki:
temo hs ej bluetooth
Moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodową komunikację drukarki z komputerem. Gniazdo przeznaczone do zamontowania odpowiedniego modułu oraz sposób montażu przedstawiony jest na powyższym rysunku.

wymiana papieru temo hs ej
wymiana papieru temo hs ej
1. Naciśnij dźwignię a następnie delikatnie podnieś pokrywę komory papieru.
2. Włóż rolkę papieru do podajnika mechanizmu drukującego.
3. Załaduj papier do mechanizmu drukującego. Umieść rolkę w komorze papieru, a końcówkę wyprowadź na zewnątrz, tak aby kilka centymetrów wystawało z obudowy drukarki. Następnie zamknij pokrywę komory papieru.
4. Drukarka jest gotowa do pracy.
Gotowość na walutę EURO: tak
Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi: komputer
Wymiary (szer./dł./wys.): 86 x 128 x 46 x mm
Sterowanie szufladą: nie
Wyświetlacz dla Klienta: Alfanumeryczny LCD z podświetleniem, 2 x 16 znaków
Waga: 0,38 kg
Mechanizm drukujący: termiczny, 22 linie/sek.
Złącza komunikacyjne: 1 x USB, Bluetooth (opcja)
Kopia elektroniczna: tak
Wyświetlacz operatora: wspólny z operatorem dla Klienta
Liczba towarów (PLU) w bazie: 100 000
Wyposażenie dodatkowe: ładowarka samochodowa 12V / 24V / 48V, moduł Bluetooth
Szerokość / długość papieru: 57mm / 14m
Produkt nie posiada jeszcze opinii. Możesz napisać pierwszą!

Wylicz rzeczywisty koszt urządzenia
w zależności od formy opodatkowania Twojej firmy:

1. Jest to pierwsza kasa do firmy?

2. Jesteś płatnikiem VAT?

3. Forma opodatkowania

Rzeczywisty koszt urządzenia wynosi 975.89

1. Kupując pierwsze urządzenie fiskalne do firmy możesz odliczyć do 90% ceny netto urządzenia, ale nie więcej jak 700 zł. Pamiętaj tylko o dopełnieniu wszelkich procedur! Zgłoś się do nas a my przygotujemy za Ciebie wszystkie formularze, które trzeba złożyć w Urzędzie Skarbowym oraz poinformujemy o obowiązujących terminach.

2. Karta podatkowa oraz ryczałt to zryczałtowane formy opodatkowania działalności gospodarczej. Przy opodatkowaniu ryczałtem, podatek oblicza się od przychodu, czyli koszty uzyskania przychodu nie będą miały wpływu na wysokość Twojego podatku. Natomiast przy opodatkowaniu kartą podatkową na wysokość podatku nie ma wpływu ani wysokość przychodu, ani koszty jego uzyskania, gdyż podatek ustalany jest decyzją organu podatkowego. Dlatego też przy tej formie opodatkowania nie można odliczyć kosztów uzyskania przychodu.

3. Podstawową formą opodatkowania dochodu z działalności gospodarczej jest opodatkowanie na ogólnych zasadach przy zastosowaniu skali podatkowej 18% lub przy wyższym progu 32%. Podatek oblicza się od dochodu, tj. różnicy pomiędzy faktycznie uzyskanym przychodem a kosztami jego uzyskania. Ta sama zasada obowiązuje przy podatku liniowym (19%), nazywanym inaczej jednolitą stawką podatku.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio