Novitus Nano online

Najchętniej kupowana kasa fiskalna dostępna teraz w wersji online. Sprawdzi się zarówno w stacjonarnych, jak również mobilnych punktach sprzedaży.

Posnet Ergo online

Dobrze znana kasa Posnet Ergo teraz w wersji online. 9 klawiszy szybkiej sprzedaży są dużą zaletą tego urządzenia.

Posnet Mobile online

Kasa fiskalna Posnet Mobile online to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo online

Główną zaletą tej drukarki fiskalnej są jej małe gabaryty. Urządzenie zmieści się w kieszeni lub torbie z laptopem.

Posnet Trio online

Drukarka fiskalna online, która łączy w sobie sprawdzone rozwiązania Posnet oraz innowacyjność w świetnej, kompaktowej obudowie.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.Karta produktu

Posnet Temo HS

Cena netto:

2299 zł

Cena promocyjna netto:

2069 zł

Wylicz rzeczywisty koszt (już od 975.89 zł)

Wersja produktu:

Najmniejsze urządzenie z grupy drukarek fiskalnych na rynku. Bez problemu zmieści się w każdej torbie i w połączeniu z komputerem przenośnym i programem magazynowym wystawi paragon w miejscu, gdzie jest mało miejsca lub niezbędne jest prowadzenie sprzedaży mobilnej.


Bez zasilania wydrukuje 80 000 wierszy paragonu, a w razie potrzeby w każdej chwili można ją podłączyć do źródła zasilania lub poprzez złącze USB do komputera i w ten sposob naładować.

Dzięki dodatkowym akcesoriom praca w terenie nie naraża drukarki fiskalnej na działania warunków atmosferycznych. Jest odporna na zachlapanie, zakurzenie czy wstrząsy.

 

Idealne dla:

 • hurtownia hurtownia
 • kiosk kiosk
 • mała gastronomia mała gastronomia
 • mały sklepik mały sklepik
 • parking parking
 • restauracja restauracja
 • sklep internetowy sklep internetowy
 • sklep spożywczy sklep spożywczy
 • średni sklep średni sklep
 • usługi fryzjerskie usługi fryzjerskie
 • usługi medyczne usługi medyczne
 • usługi prawnicze usługi prawnicze
 • usługi transportowe usługi transportowe
Wyposażenie dodatkowe: pokrowiec; ładowarka samochodowa 12V / 24V
Wyświetlacz dla Klienta: alfanumeryczny LCD 2 x 16 znaków z podświetleniem
Szerokość / długość papieru: 57 mm / 14 m
Kopia elektroniczna: tak
Złącza komunikacyjne: 1 x Mini USB, Bluetooth (za pomocą dodatkowego modułu)
Wymiary (szer./dł./wys.): 86 x 128 x 46 mm
Sterowanie szufladą: brak
Waga: ~315 g
Liczba towarów (PLU) w bazie: 100 000
Wyświetlacz operatora: wspólny z wyświetlaczem klienta
Gotowość na walutę EURO: tak
Mechanizm drukujący: termiczny Seiko, "drop in - wrzuć i drukuj"

Ocena urządzenia
Jakość: +++++
Obsługa: +++++
Cena: ++++-

Ocena obsługi
Wiedza: +++++
Szkolenie: +++++
Terminy: +++++

(Rent a bike) | 08.10.2018 - 11:12

"Wymiary tej drukarki były decydujące kiedy kupowałem to urządzenie. Poza tym bezobsługowa, steruje się nią z programu z komputera i bezawaryjna. Polecam."

Wylicz rzeczywisty koszt urządzenia
w zależności od formy opodatkowania Twojej firmy:

1. Jest to pierwsza kasa do firmy?

2. Jesteś płatnikiem VAT?

3. Forma opodatkowania

Rzeczywisty koszt urządzenia wynosi 975.89

1. Kupując pierwsze urządzenie fiskalne do firmy możesz odliczyć do 90% ceny netto urządzenia, ale nie więcej jak 700 zł. Pamiętaj tylko o dopełnieniu wszelkich procedur! Zgłoś się do nas a my przygotujemy za Ciebie wszystkie formularze, które trzeba złożyć w Urzędzie Skarbowym oraz poinformujemy o obowiązujących terminach.

2. Karta podatkowa oraz ryczałt to zryczałtowane formy opodatkowania działalności gospodarczej. Przy opodatkowaniu ryczałtem, podatek oblicza się od przychodu, czyli koszty uzyskania przychodu nie będą miały wpływu na wysokość Twojego podatku. Natomiast przy opodatkowaniu kartą podatkową na wysokość podatku nie ma wpływu ani wysokość przychodu, ani koszty jego uzyskania, gdyż podatek ustalany jest decyzją organu podatkowego. Dlatego też przy tej formie opodatkowania nie można odliczyć kosztów uzyskania przychodu.

3. Podstawową formą opodatkowania dochodu z działalności gospodarczej jest opodatkowanie na ogólnych zasadach przy zastosowaniu skali podatkowej 18% lub przy wyższym progu 32%. Podatek oblicza się od dochodu, tj. różnicy pomiędzy faktycznie uzyskanym przychodem a kosztami jego uzyskania. Ta sama zasada obowiązuje przy podatku liniowym (19%), nazywanym inaczej jednolitą stawką podatku.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio