Novitus Nano online

Najchętniej kupowana kasa fiskalna dostępna teraz w wersji online. Sprawdzi się zarówno w stacjonarnych, jak również mobilnych punktach sprzedaży.

Posnet Ergo online

Dobrze znana kasa Posnet Ergo teraz w wersji online. 9 klawiszy szybkiej sprzedaży są dużą zaletą tego urządzenia.

Posnet Mobile online

Kasa fiskalna Posnet Mobile online to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo online

Główną zaletą tej drukarki fiskalnej są jej małe gabaryty. Urządzenie zmieści się w kieszeni lub torbie z laptopem.

Posnet Trio online

Drukarka fiskalna online, która łączy w sobie sprawdzone rozwiązania Posnet oraz innowacyjność w świetnej, kompaktowej obudowie.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.Karta produktu

Novitus Next

Wersja produktu:

Zupełna nowość na rynku urządzeń fiskalnych. Novitus Next to znacznie więcej niż kasa fiskalna. Jest to system fiskalny oparty o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, aczkolwiek proste w obsłudze oprogramowanie.

Na kasie można operować również w tradycyjny sposob wykorzystując fizyczna klawiaturę.Intuicyjne i konfigurowalne w szerokim zakresie oprogramowanie daje możliwość indywidualnej konfiguracji wyglądu ekranu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Daje to możliwość dowolnego przypisania funkcji do każdego z pól, np. funkcji kasy lub towaru do szybkiej soprzedaży.Funkcjonalność kasy fiskalnej Novitus Next to największa jej zaleta. Ewidencja towarów i kontrahentów, wystawianie faktur i wysyłanie ich na e-mail, swobodna edycja i parkowanie paragonów (tzw. otwarte paragony niezwykle przydatne np. w gastronomii), to tylko niektóre z nich. Dostęp do szeregu raportów, równeiż tych bardziej zaawansowanych za jednym puknięciem w ekran.

Idealne dla:

 • hurtownia hurtownia
 • kiosk kiosk
 • mała gastronomia mała gastronomia
 • mały sklepik mały sklepik
 • parking parking
 • restauracja restauracja
 • sklep internetowy sklep internetowy
 • sklep spożywczy sklep spożywczy
 • średni sklep średni sklep
 • usługi fryzjerskie usługi fryzjerskie
 • usługi medyczne usługi medyczne
 • usługi prawnicze usługi prawnicze
 • usługi transportowe usługi transportowe
Wymiary:System zarządzania sprzedażą ON-LINEWykorzystaj wszystkie możliwości kasy Novitus Next i zarządzaj efektywnie swoim biznesem.
Szerokość / długość papieru: 57 mm / 60 m
Wymiary (szer./dł./wys.): 262/242/96 mm
Gotowość na walutę EURO: tak
Klawisze szybkiej sprzedaży: 85 na ekranie dotykowym i 12 na klawiaturze fizycznej
Waga: 1,8 kg
Sterowanie szufladą: 6-24 V
Kopia elektroniczna: tak
Wyświetlacz operatora: Ekran TFT kolorowy 7 cali, 800x480 piksele
Liczba towarów (PLU) w bazie: bez ograniczeń
Wyświetlacz dla Klienta: graficzny LCD, podświetlany, 132x32 piksele, czarno-biały 4x22
Nazwa towaru: 40 znaków
Złącza komunikacyjne: 3 x RS232, 1 x USB (dwukanałowe), 1 x USB Host (skaner, pendrive, klawiatura USB), 1 x LAN (PC, EFT, monitoring), 1 x HDMI, 1 x
Mechanizm drukujący: termiczny, Fujitsu (wrzuć i pracuj)
Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi: komputer: RS232/USB/LAN, czytnik: RS232, USB, waga: RS232, multiplekser, terminal EFT (RS232,LAN), pin pad, monitoring, modem GP
Liczba kasjerów: bez ograniczeń

Ocena urządzenia
Jakość: ++++-
Obsługa: +++++
Cena: ++++-

Ocena obsługi
Wiedza: ++++-
Szkolenie: +++++
Terminy: +++++

(DarMar Marek Tomaszewski) | 21.09.2018 - 15:35

"Jest to już kolejna kasa w moich delikatesach, ale pierwsza tego typu. Handlowiec dość długo namawiał mnie na to rozwiązanie, ale teraz nie żałuję. Mogę zarządzać sklepem z każdego miejsca i o każdej porze. polecam!!"

Wylicz rzeczywisty koszt urządzenia
w zależności od formy opodatkowania Twojej firmy:

1. Jest to pierwsza kasa do firmy?

2. Jesteś płatnikiem VAT?

3. Forma opodatkowania

Rzeczywisty koszt urządzenia wynosi 1073.9

1. Kupując pierwsze urządzenie fiskalne do firmy możesz odliczyć do 90% ceny netto urządzenia, ale nie więcej jak 700 zł. Pamiętaj tylko o dopełnieniu wszelkich procedur! Zgłoś się do nas a my przygotujemy za Ciebie wszystkie formularze, które trzeba złożyć w Urzędzie Skarbowym oraz poinformujemy o obowiązujących terminach.

2. Karta podatkowa oraz ryczałt to zryczałtowane formy opodatkowania działalności gospodarczej. Przy opodatkowaniu ryczałtem, podatek oblicza się od przychodu, czyli koszty uzyskania przychodu nie będą miały wpływu na wysokość Twojego podatku. Natomiast przy opodatkowaniu kartą podatkową na wysokość podatku nie ma wpływu ani wysokość przychodu, ani koszty jego uzyskania, gdyż podatek ustalany jest decyzją organu podatkowego. Dlatego też przy tej formie opodatkowania nie można odliczyć kosztów uzyskania przychodu.

3. Podstawową formą opodatkowania dochodu z działalności gospodarczej jest opodatkowanie na ogólnych zasadach przy zastosowaniu skali podatkowej 18% lub przy wyższym progu 32%. Podatek oblicza się od dochodu, tj. różnicy pomiędzy faktycznie uzyskanym przychodem a kosztami jego uzyskania. Ta sama zasada obowiązuje przy podatku liniowym (19%), nazywanym inaczej jednolitą stawką podatku.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio