Novitus Nano online

Najchętniej kupowana kasa fiskalna dostępna teraz w wersji online. Sprawdzi się zarówno w stacjonarnych, jak również mobilnych punktach sprzedaży.

Posnet Ergo online

Dobrze znana kasa Posnet Ergo teraz w wersji online. 9 klawiszy szybkiej sprzedaży są dużą zaletą tego urządzenia.

Posnet Mobile online

Kasa fiskalna Posnet Mobile online to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo online

Główną zaletą tej drukarki fiskalnej są jej małe gabaryty. Urządzenie zmieści się w kieszeni lub torbie z laptopem.

Posnet Trio online

Drukarka fiskalna online, która łączy w sobie sprawdzone rozwiązania Posnet oraz innowacyjność w świetnej, kompaktowej obudowie.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.Karta produktu

Posnet Neo EJ

Cena netto:

1799 zł

Cena promocyjna netto:

1619 zł

Wersja produktu:

Kasa Posnet Neo EJ stworzona została dla wymagających klientów do pracy w średnich i dużych sklepach. Bardzo dobrze sprawdza się jako jednostanowiskowa kasa fiskalna a także w połączeniu z oprogramowaniem magazynowym i akcesoriami (skaner kodów kreskowych, waga, drukarka paragonów na kuchni) w systemach sprzedaży.

Kasa fiskalna Posnet Neo EJ wybierana jest chętnie przez właścicieli lokali gastronomicznych, w których nie ma potrzeby prowadzenia tzw. „otwartych stolików”. Dzięki dużej ilości klawiszy szybkiej sprzedaży, można na niej zaprogramować szczegółową kartę dań, co znacznie usprawni i przyspieszy sprzedaż.

klawiatura posnet neo
 
Zaletą tej kasy są również raporty, które możemy na niej wydrukować. Ciekawostką jest raport godzinowy sprzedaży, dzięki któremu możemy ustalić czas pracy pracowników i zwiększyć obsadę w dniach i godzinach, w których będzie to niezbędne.

wydruk posnet neo ej
 
Kasa fiskalna Posnet Neo EJ została wyposażona w wysokiej jakości mechanizm drukujący. Wydruk na paragonie jest bardzo czytelny a obudowa pozwala na założenie rolki o długości nawet 100 metrów!

regulacja wyświetlacza posnet neo

Kasa fiskalna Posnet Neo EJ umożliwia regulowanie pozycji wyświetlacza klienta. Może on być wsunięty w bryłę kasy, jak pokazano to na rysunku powyżej. Istnieje również możliwość wysunięcia go na tzw. chorągiewce, dzięki czemu wyświetlacz można obracać wokół osi pionowej.

Idealne dla:

 • hurtownia hurtownia
 • kiosk kiosk
 • mała gastronomia mała gastronomia
 • mały sklepik mały sklepik
 • parking parking
 • restauracja restauracja
 • sklep internetowy sklep internetowy
 • sklep spożywczy sklep spożywczy
 • średni sklep średni sklep
 • usługi fryzjerskie usługi fryzjerskie
 • usługi medyczne usługi medyczne
 • usługi prawnicze usługi prawnicze
 • usługi transportowe usługi transportowe
Ciekawostki:

klawisze posnet neo
Wszystkie klawisze programowalne mają możliwość wymiany opisów. W celu wymiany opisu należy delikatnie podważyć transparentną nakładkę w miejscach małych wcięć umieszczonych po bokach klawiszy. Po umieszczeniu karteczki z nowym opisem należy delikatnie zatrzasnąć nakładkę.

nakładka posnet neo
Kasa Posnet Neo EJ umożliwia założenie silikonowej osłony chroniącej klawiaturę przed wilgocią lub zanieczyszczeniami. Kasa wyposażona jest w ramkę maskującą mocowanie i klejenie nakładki, tak aby osłona wyglądała estetycznie. Silikonową osłonę należy zamocować pod ramkę klawiatury. W tym celu należy ją delikatnie zdjąć, podważając we wskazanych miejscach. Po naklejeniu silikonowej osłony, należy ponownie delikatnie zatrzasnąć ramkę.
Sterowanie szufladą: tak (6V)
Wymiary (szer./dł./wys.): 314 x 369 x 148 mm
Wyświetlacz operatora: Alfanumeryczny LCD z podświetleniem 4 x 20 znaków
Gotowość na walutę EURO: tak
Szerokość / długość papieru: 57mm / 100m
Złącza komunikacyjne: 1x USB, 3xRS232
Wyposażenie dodatkowe: multiplekser, silikonowa osłona klawiatury
Liczba towarów (PLU) w bazie: 7500
Nazwa towaru: do 24 znaków
Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi: Komputer, modem, skaner, waga, drukarka paragonowa, pinpad, weryfikator cen
Mechanizm drukujący: termiczny, 20 linii/s
Waga: 4,4 kg
Wyświetlacz dla Klienta: Alfanumeryczny LCD z podświetleniem 2 x 16 znaków
Kopia elektroniczna: tak
Klawisze szybkiej sprzedaży: 72 (3 x 24)
Liczba kasjerów: 35

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio