Posnet Ergo

Najnowsza kasa fiskalna w ofercie Posnet. Ergonomiczne kształty, duże graficzne wyświetlacze, bogata funkcjonalność oraz modułowość to zaley tej kasy fiskalnej.

Novitus Nano E

Najmniejsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu znajdująca się w ofercie firmy Novitus. Świetne rozwiązanie tam, gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona (popularne wyspy w marketach, małe stragany, sklepy internetowe czy tez butki).

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Novitus Bono e

Drukarka fiskalna Novitus Bono e jest nowoczesnym rozwiązaniem dedykowanym do punków handlowych o małym i średnim natężeniu ruchu, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu magazynowego. Urządzenie wyróżnia się zgrabną obudową, zajmującą mało przestrzeni na stanowisku sprzedaży.

Novitus Deon e

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon e w połączeniu z komputerem stanowi znakomite rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 4

Zestaw oparty o innowacyjne oprogramowanie PosBistro, tablet i drukarkę fiskalną Posnet Temo HS EJ.

Zestaw do gastronomii nr 3

Zaawansowany system z obsługą mobilnych urządzeń przyjmujących zamówienia.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.Karta produktu

Posnet Neo EJ

Cena netto:

1799 zł

Cena promocyjna netto:

1619 zł

Wersja produktu:

Kasa Posnet Neo EJ stworzona została dla wymagających klientów do pracy w średnich i dużych sklepach. Bardzo dobrze sprawdza się jako jednostanowiskowa kasa fiskalna a także w połączeniu z oprogramowaniem magazynowym i akcesoriami (skaner kodów kreskowych, waga, drukarka paragonów na kuchni) w systemach sprzedaży.

Kasa fiskalna Posnet Neo EJ wybierana jest chętnie przez właścicieli lokali gastronomicznych, w których nie ma potrzeby prowadzenia tzw. „otwartych stolików”. Dzięki dużej ilości klawiszy szybkiej sprzedaży, można na niej zaprogramować szczegółową kartę dań, co znacznie usprawni i przyspieszy sprzedaż.

klawiatura posnet neo
 
Zaletą tej kasy są również raporty, które możemy na niej wydrukować. Ciekawostką jest raport godzinowy sprzedaży, dzięki któremu możemy ustalić czas pracy pracowników i zwiększyć obsadę w dniach i godzinach, w których będzie to niezbędne.

wydruk posnet neo ej
 
Kasa fiskalna Posnet Neo EJ została wyposażona w wysokiej jakości mechanizm drukujący. Wydruk na paragonie jest bardzo czytelny a obudowa pozwala na założenie rolki o długości nawet 100 metrów!

regulacja wyświetlacza posnet neo

Kasa fiskalna Posnet Neo EJ umożliwia regulowanie pozycji wyświetlacza klienta. Może on być wsunięty w bryłę kasy, jak pokazano to na rysunku powyżej. Istnieje również możliwość wysunięcia go na tzw. chorągiewce, dzięki czemu wyświetlacz można obracać wokół osi pionowej.

Idealne dla:

 • hurtownia hurtownia
 • kiosk kiosk
 • mała gastronomia mała gastronomia
 • mały sklepik mały sklepik
 • parking parking
 • restauracja restauracja
 • sklep internetowy sklep internetowy
 • sklep spożywczy sklep spożywczy
 • średni sklep średni sklep
 • usługi fryzjerskie usługi fryzjerskie
 • usługi medyczne usługi medyczne
 • usługi prawnicze usługi prawnicze
 • usługi transportowe usługi transportowe
Ciekawostki:

klawisze posnet neo
Wszystkie klawisze programowalne mają możliwość wymiany opisów. W celu wymiany opisu należy delikatnie podważyć transparentną nakładkę w miejscach małych wcięć umieszczonych po bokach klawiszy. Po umieszczeniu karteczki z nowym opisem należy delikatnie zatrzasnąć nakładkę.

nakładka posnet neo
Kasa Posnet Neo EJ umożliwia założenie silikonowej osłony chroniącej klawiaturę przed wilgocią lub zanieczyszczeniami. Kasa wyposażona jest w ramkę maskującą mocowanie i klejenie nakładki, tak aby osłona wyglądała estetycznie. Silikonową osłonę należy zamocować pod ramkę klawiatury. W tym celu należy ją delikatnie zdjąć, podważając we wskazanych miejscach. Po naklejeniu silikonowej osłony, należy ponownie delikatnie zatrzasnąć ramkę.
Wyświetlacz operatora: Alfanumeryczny LCD z podświetleniem 4 x 20 znaków
Gotowość na walutę EURO: tak
Szerokość / długość papieru: 57mm / 100m
Złącza komunikacyjne: 1x USB, 3xRS232
Wyposażenie dodatkowe: multiplekser, silikonowa osłona klawiatury
Liczba towarów (PLU) w bazie: 7500
Nazwa towaru: do 24 znaków
Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi: Komputer, modem, skaner, waga, drukarka paragonowa, pinpad, weryfikator cen
Mechanizm drukujący: termiczny, 20 linii/s
Waga: 4,4 kg
Wyświetlacz dla Klienta: Alfanumeryczny LCD z podświetleniem 2 x 16 znaków
Kopia elektroniczna: tak
Klawisze szybkiej sprzedaży: 72 (3 x 24)
Sterowanie szufladą: tak (6V)
Wymiary (szer./dł./wys.): 314 x 369 x 148 mm
Liczba kasjerów: 35

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio