Novitus Nano online

Najchętniej kupowana kasa fiskalna dostępna teraz w wersji online. Sprawdzi się zarówno w stacjonarnych, jak również mobilnych punktach sprzedaży.

Posnet Ergo online

Dobrze znana kasa Posnet Ergo teraz w wersji online. 9 klawiszy szybkiej sprzedaży są dużą zaletą tego urządzenia.

Posnet Mobile online

Kasa fiskalna Posnet Mobile online to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo online

Główną zaletą tej drukarki fiskalnej są jej małe gabaryty. Urządzenie zmieści się w kieszeni lub torbie z laptopem.

Posnet Trio online

Drukarka fiskalna online, która łączy w sobie sprawdzone rozwiązania Posnet oraz innowacyjność w świetnej, kompaktowej obudowie.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.Karta produktu

Novitus Sento e

Cena netto:

1390 zł

Cena promocyjna netto:

1251 zł

Wylicz rzeczywisty koszt (już od 313.31 zł)

Wersja produktu:

Najnowsza kasa fiskalna Novitus Sento e to nowoczesne rozwiązanie z niespotykanymi jak dotąd funkcjonalnościami. Śmiało można ją nazwać mianem najbardziej innowacyjnej kasy fiskalnej do małych i średnich punktów sprzedaży.

Biorąc pod uwagę najnowsze Rozprządzenie MF w zakresie szczegółowych nazw towarów lub usług programowanych na kasach fiskalnych, Sento E to w chwili obecnej zdecydowanie najlepsze rozwiązanie wśród kas fiskalnych na rynku!
Funkcjonalności tego urządzenia, takie jak duża liczba klawiszy szybkich, obszerna baza towarów oraz możliwość zaprogramowania w nazwie towaru aż 40 znaków, powoduje że jest to aktualnie najchętniej kupowana kasa fiskalna.


Zaletą tego urządzenia jest fakt, że rozpoczynając działalność gospodarczą, możemy tę kasę wykorzystać jako samodzielne urządzenie a w miarę rozwoju firmy, bez konieczności kupowania nowej kasy fiskalnej, rozbudować np. o oprogramowanie magazynowe, skaner kodów kreskowych czy też wagę elektroniczną, tworząc niewielki system sprzedaży.

Charakterystyczną cechą Novitus Sento e jest duża baza towarów, mieszcząca do 7000 pozycji a także możliwość zaprogramowania w nazwie towaru aż do 40 znaków. Obie te cechy będą bardzo przydatne w chwili, gdy będziemy chcieli kasę podłączyć do komputera i prowadzić sprzedaż przy pomocy programu magazynowego. Duży bufor (10.000 pozycji) zapewni import paragonów szczegółowych do komputera.

Wydajny mechanizm drukujący, drukujący paragony z prędkością 16 linii/sekundę a także system wymiany papieru "wrzuć i pracuj" przyspieszy obsługę klienta. W kasie Novitus Sento e zastosowano papier o szerokości 57mm i długości nawet 60 metrów!

Czytelne graficzne wyświetlacze
zapewnią komfort pracy operatora a także pełne zrozumienie informacji przez klienta.

novitus sento e wyświetlacz

Klawiatura kasy
składa się z dwóch paneli - klawiatury podstawowej oraz klawiszy szybkiej sprzedaży. Wszystkie klawisze są bardzo czytelne a ich konstrukcja zapewnia długotrwałą pracę, nawet w ciężkich warunkach.

novitus sento e klawisze

Dodatkowe klawisze funkcyjne pozwalają zaprogramować na nich towary „szybkiej sprzedaży” lub często używane funkcje, tj. rabaty, specjalne formy płatności, itd.

novitus sento e klawisze funkcyjne

Nowością na rynku urządzeń fiskalnych jest możliwość zaprogramowania w nagłówku paragonu loga firmowego i oczywiście kasa Novitus Sento E posiada taką funkcję:

sento e logo w nagłówku paragonu

Kasa wyposażona została w cztery złącza komunikacyjne, w tym jedno USB typu host, które pozwala np. podłączyć skaner kodów kreskowych - ten sam, z którego korzystamy przy wprowadzaniu dostaw do programu magazynowego.

Bardzo wydajny akumulator pozwala wydrukować nawet do 2000 paragonów bez ładowania!

Zapraszamy do obejrzenia bardzo ciekawej prezentacji tej kasy:

Idealne dla:

 • hurtownia hurtownia
 • kiosk kiosk
 • mała gastronomia mała gastronomia
 • mały sklepik mały sklepik
 • parking parking
 • restauracja restauracja
 • sklep internetowy sklep internetowy
 • sklep spożywczy sklep spożywczy
 • średni sklep średni sklep
 • usługi fryzjerskie usługi fryzjerskie
 • usługi medyczne usługi medyczne
 • usługi prawnicze usługi prawnicze
 • usługi transportowe usługi transportowe
Wymiary:
novitus sento e wymiary
Waga: 1,8 kg
Nazwa towaru: do 40 znaków
Mechanizm drukujący: termiczny, 16 linii/sek
Klawisze szybkiej sprzedaży: 14 x 2 poziomy
Złącza komunikacyjne: 2 x RS232, 1 x USB "klient", 1 x USB "host"
Sterowanie szufladą: tak
Wymiary (szer./dł./wys.): 299 x 212 x 100 mm
Wyświetlacz operatora: podświetlany, niebieski, graficzny LCD, 132 x 32 piksele
Gotowość na walutę EURO: tak
Liczba towarów (PLU) w bazie: 16000
Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi: komputer, skaner kodów (również USB), waga, modem (również GPRS), terminal EFT, drukarka zamówień
Szerokość / długość papieru: 57 mm / 60 m
Wyświetlacz dla Klienta: podświetlany, niebieski, graficzny LCD, 132 x 32 piksele
Kopia elektroniczna: tak
Liczba kasjerów: 32
Produkt nie posiada jeszcze opinii. Możesz napisać pierwszą!

Wylicz rzeczywisty koszt urządzenia
w zależności od formy opodatkowania Twojej firmy:

1. Jest to pierwsza kasa do firmy?

2. Jesteś płatnikiem VAT?

3. Forma opodatkowania

Rzeczywisty koszt urządzenia wynosi 313.31

1. Kupując pierwsze urządzenie fiskalne do firmy możesz odliczyć do 90% ceny netto urządzenia, ale nie więcej jak 700 zł. Pamiętaj tylko o dopełnieniu wszelkich procedur! Zgłoś się do nas a my przygotujemy za Ciebie wszystkie formularze, które trzeba złożyć w Urzędzie Skarbowym oraz poinformujemy o obowiązujących terminach.

2. Karta podatkowa oraz ryczałt to zryczałtowane formy opodatkowania działalności gospodarczej. Przy opodatkowaniu ryczałtem, podatek oblicza się od przychodu, czyli koszty uzyskania przychodu nie będą miały wpływu na wysokość Twojego podatku. Natomiast przy opodatkowaniu kartą podatkową na wysokość podatku nie ma wpływu ani wysokość przychodu, ani koszty jego uzyskania, gdyż podatek ustalany jest decyzją organu podatkowego. Dlatego też przy tej formie opodatkowania nie można odliczyć kosztów uzyskania przychodu.

3. Podstawową formą opodatkowania dochodu z działalności gospodarczej jest opodatkowanie na ogólnych zasadach przy zastosowaniu skali podatkowej 18% lub przy wyższym progu 32%. Podatek oblicza się od dochodu, tj. różnicy pomiędzy faktycznie uzyskanym przychodem a kosztami jego uzyskania. Ta sama zasada obowiązuje przy podatku liniowym (19%), nazywanym inaczej jednolitą stawką podatku.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio