Posnet Ergo

Najnowsza kasa fiskalna w ofercie Posnet. Ergonomiczne kształty, duże graficzne wyświetlacze, bogata funkcjonalność oraz modułowość to zaley tej kasy fiskalnej.

Novitus Nano E

Najmniejsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu znajdująca się w ofercie firmy Novitus. Świetne rozwiązanie tam, gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona (popularne wyspy w marketach, małe stragany, sklepy internetowe czy tez butki).

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Novitus Bono LAN e

Drukarka fiskalna Novitus Bono LAN e jest nowoczesnym rozwiązaniem dedykowanym do punków handlowych o małym i średnim natężeniu ruchu, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu magazynowego. Urządzenie wyróżnia się zgrabną obudową, zajmującą mało przestrzeni na stanowisku sprzedaży.

Novitus Deon e

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon LAN e w połączeniu z komputerem stanowi znakomite rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.Karta produktu

Posnet Bingo HS EJ

Cena netto:

1299 zł

Cena promocyjna netto:

1169 zł

Wylicz rzeczywisty koszt (już od 246.89 zł)

Wersja produktu:

Ta wysokiej jakości kasa fiskalna przeznaczona jest do pracy w małych oraz średnich punktach handlowych i usługowych. Charakteryzuje się optymalnymi parametrami, jak na urządzenie tej klasy. Gotowa jest na walutę EURO.

Posnet Bingo HS EJ posiada moduł kopii elektronicznej paragonów z możliwością archiwizacji danych poprzez port komunikacyjny kasy. Kopie paragonów zapisują się na karcie pamięci SD/SDHC, dzięki czemu nie musimy przechowywać zapisanych kopii na rolkach papierowych. Karta pamięci o pojemności 2GB pomieści co najmniej milion paragonów.

kopia elektroniczna paragonów w kasie posnet bingo hs ej

Kolejnym atutem kasy fiskalnej Posnet Bingo HS EJ jest klawiatura z 15 programowalnymi klawiszami skrótu, do których możemy przyporządkować np. towar lub usługę z bazy PLU, skrót do wybranego raportu (zestawu raportów) lub też jedną z wielu funkcji kasy.

klawiatura posnet bingo hs ej

Wyświetlacz operatora to duży, czytelny podświetlany panel alfanumeryczny, na którym wyświetlane są dwie linie po 16 znaków każda. Firma Posnet zrobiła tutaj ukłon w kierunku swoich klientów montując wyświetlacz, który dotychczas wykorzystywany był w wersji Plus modelu z kopią papierową paragonów.

wyświetlacz kasy posnet bingo hs ej

Termiczny mechanizm drukujący typu „wrzuć i pracuj”, dzięki któremu wymiana papieru trwa kilka sekund. Urządzenie wykorzystuje papier termiczny o szerokości 57mm i maksymalnej długości 30m, na którym drukowane są informacje z prędkością 16 linii/sek.

kasa fiskalna posnet bingo hs ej

Idealne dla:

 • hurtownia hurtownia
 • kiosk kiosk
 • mała gastronomia mała gastronomia
 • mały sklepik mały sklepik
 • parking parking
 • restauracja restauracja
 • sklep internetowy sklep internetowy
 • sklep spożywczy sklep spożywczy
 • średni sklep średni sklep
 • usługi fryzjerskie usługi fryzjerskie
 • usługi medyczne usługi medyczne
 • usługi prawnicze usługi prawnicze
 • usługi transportowe usługi transportowe
osłona klawiatury bingo hs
Sylikonowa osłona klawiatury, zabezpieczająca kasę Posnet Bingo HS przed zalaniem i zanieczyszczeniami, jest szczególnie polecana w przypadku pracy z urządzeniem w terenie lub w innych ciężkich warunkach.  Osłonę klawiatury instaluje się pod ramką dociskową klawiatury, co czyni montaż bardzo prostym.
Liczba towarów (PLU) w bazie: 4000
Nazwa towaru: 40 znaków
Wyświetlacz dla Klienta: Numeryczny LED 8 cyfr
Kopia elektroniczna: tak, SD/SDHC
Waga: 1,9 kg
Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi: komputer, waga, skaner kodów kreskowych, szuflada
Mechanizm drukujący: termiczny, 16 linii/sek.
Klawisze szybkiej sprzedaży: 15 (3 poziomy x 5)
Wyposażenie dodatkowe: silikonowa osłona klawiatury, multiplekser, Konwerter RS232/USB, Konwerter RS232 RJ12/DB9, Ładowarka samochodowa 12V / 24V
Sterowanie szufladą: tak (6V, 12V, 18V, 24V)
Wymiary (szer./dł./wys.): 287 x 220 x 105 mm
Wyświetlacz operatora: Alfanumeryczny LCD z podświetleniem. 2 linie po 16 znaków z podświetleniem
Gotowość na walutę EURO: tak
Szerokość / długość papieru: 57mm / 30 m
Złącza komunikacyjne: 2 x RS232
Liczba kasjerów: 8
Produkt nie posiada jeszcze opinii. Możesz napisać pierwszą!

Wylicz rzeczywisty koszt urządzenia
w zależności od formy opodatkowania Twojej firmy:

1. Jest to pierwsza kasa do firmy?

2. Jesteś płatnikiem VAT?

3. Forma opodatkowania

Rzeczywisty koszt urządzenia wynosi 246.89

1. Kupując pierwsze urządzenie fiskalne do firmy możesz odliczyć do 90% ceny netto urządzenia, ale nie więcej jak 700 zł. Pamiętaj tylko o dopełnieniu wszelkich procedur! Zgłoś się do nas a my przygotujemy za Ciebie wszystkie formularze, które trzeba złożyć w Urzędzie Skarbowym oraz poinformujemy o obowiązujących terminach.

2. Karta podatkowa oraz ryczałt to zryczałtowane formy opodatkowania działalności gospodarczej. Przy opodatkowaniu ryczałtem, podatek oblicza się od przychodu, czyli koszty uzyskania przychodu nie będą miały wpływu na wysokość Twojego podatku. Natomiast przy opodatkowaniu kartą podatkową na wysokość podatku nie ma wpływu ani wysokość przychodu, ani koszty jego uzyskania, gdyż podatek ustalany jest decyzją organu podatkowego. Dlatego też przy tej formie opodatkowania nie można odliczyć kosztów uzyskania przychodu.

3. Podstawową formą opodatkowania dochodu z działalności gospodarczej jest opodatkowanie na ogólnych zasadach przy zastosowaniu skali podatkowej 18% lub przy wyższym progu 32%. Podatek oblicza się od dochodu, tj. różnicy pomiędzy faktycznie uzyskanym przychodem a kosztami jego uzyskania. Ta sama zasada obowiązuje przy podatku liniowym (19%), nazywanym inaczej jednolitą stawką podatku.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio