Posnet Ergo

Najnowsza kasa fiskalna w ofercie Posnet. Ergonomiczne kształty, duże graficzne wyświetlacze, bogata funkcjonalność oraz modułowość to zaley tej kasy fiskalnej.

Novitus Nano E

Najmniejsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu znajdująca się w ofercie firmy Novitus. Świetne rozwiązanie tam, gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona (popularne wyspy w marketach, małe stragany, sklepy internetowe czy tez butki).

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo HS EJ

Posnet Temo HS EJ to najmniejsza drukarka fiskalna z kopią elektroniczną paragonu dostępna obecnie na naszym rynku. Nowatorskie rozwiązanie firmy Posnet cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którym zależy na małych gabarytach urządzenia.

Novitus Bono e

Drukarka fiskalna Novitus Bono e jest nowoczesnym rozwiązaniem dedykowanym do punków handlowych o małym i średnim natężeniu ruchu, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu magazynowego. Urządzenie wyróżnia się zgrabną obudową, zajmującą mało przestrzeni na stanowisku sprzedaży.

Novitus Deon e

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon e w połączeniu z komputerem stanowi znakomite rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 4

Zestaw oparty o innowacyjne oprogramowanie PosBistro, tablet i drukarkę fiskalną Posnet Temo HS EJ.

Zestaw do gastronomii nr 3

Zaawansowany system z obsługą mobilnych urządzeń przyjmujących zamówienia.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.Karta produktu

Posnet Bingo HS EU

Cena netto:

999 zł

Cena promocyjna netto:

899 zł

Wylicz rzeczywisty koszt (już od 28.19 zł)

Wersja produktu:

Posnet Bingo HS EU to średniej wielkości kasa fiskalna przeznaczona do pracy stacjonarnej w niewielkich placówkach handlowych i usługowych. Urządzenie przygotowane jest na walutę EURO.

klawiatur posnet bingo hs
 
Bingo HS EU to wygodna klawiatura i prosta obsługa a komfort pracy poprawiają duże i czytelnie opisane klawisze z nakładką antyrefleksyjną, dzięki której są widoczne pod każdym kątem. Dzięki tej nakładce niemożliwe jest ścieranie się klawiszy, jak ma to miejsce w tańszych kasach innych producentów. Dodatkowa zaleta tej kasy to wyjątkowo intuicyjny interfejs użytkownika.

wyświetlacz posnet bingo hs
 
Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU wyposażona została w dwa wyświetlacze. Duży, alfanumeryczny wyświetlacz LCD (2x16 znaków) z bursztynowym podświetleniem i z regulacją jasności dla operatora, oraz mniejszy numeryczny LED  dla Klienta. Dzięki regulacji jasności, kasa bardzo dobrze sprawuje się zarówno w słabym oświetleniu , jak również w pełnym słońcu na otwartych stanowiskach sprzedaży.

wydruk posnet bingo hs
 
Kasę fiskalną Posnet Bingo HS wyróżnia szybki termiczny mechanizm drukujący 50 mm/s (16 linii/s), przystosowany do popularnego na rynku papieru o szerokości 28mm. Wydruk w porównaniu z innymi urządzeniami w swojej klasie jest czytelny i przejrzysty.

Idealne dla:

 • hurtownia hurtownia
 • kiosk kiosk
 • mała gastronomia mała gastronomia
 • mały sklepik mały sklepik
 • parking parking
 • restauracja restauracja
 • sklep internetowy sklep internetowy
 • sklep spożywczy sklep spożywczy
 • średni sklep średni sklep
 • usługi fryzjerskie usługi fryzjerskie
 • usługi medyczne usługi medyczne
 • usługi prawnicze usługi prawnicze
 • usługi transportowe usługi transportowe
Najważniejsze cechy:
- gotowa na walutę EURO,
- niewielkie rozmiary (mieści się na kartce A4),
- intuicyjny sposób obsługi,
- wysokiej jakości klawiatura,
- łatwa wymiana papieru - system wrzutowy,
- przypominanie o przeglądach.

osłona klawiatury bingo hs
Sylikonowa osłona klawiatury, zabezpieczająca kasę Posnet Bingo HS przed zalaniem i zanieczyszczeniami, jest szczególnie polecana w przypadku pracy z urządzeniem w terenie lub w innych ciężkich warunkach.  Osłonę klawiatury instaluje się pod ramką dociskową klawiatury, co czyni montaż bardzo prostym.

 

Wyświetlacz dla Klienta: Numeryczny LED
Liczba towarów (PLU) w bazie: 2000
Nazwa towaru: do 40 znaków
Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi: komputer, modem, skaner, waga, multiplekser, szuflada
Kopia elektroniczna: brak
Waga: 1,9 kg
Wyposażenie dodatkowe: silikonowa osłona klawiatury, multiplekser, Konwerter RS232/USB, Konwerter RS232 RJ12/DB9, Ładowarka samochodowa 12V / 24V
Sterowanie szufladą: tak (6V)
Klawisze szybkiej sprzedaży: 15 (3 x 5)
Gotowość na walutę EURO: tak
Mechanizm drukujący: termiczny, 16 linii/sek.
Wymiary (szer./dł./wys.): 287 x 220 x 105 mm
Wyświetlacz operatora: Alfanumeryczny LCD z podświetleniem. 2 linie po 16 znaków
Szerokość / długość papieru: 2 x 28mm / 30m
Złącza komunikacyjne: 1 x RS232
Liczba kasjerów: 8

Ocena urządzenia
Jakość: ++++-
Obsługa: +++++
Cena: ++++-

Ocena obsługi
Wiedza: ++++-
Szkolenie: ++++-
Terminy: +++++

Janusz Kamiński (JAN-BUD) | 05.12.2011 - 23:02

"Bardzo dobre urządzenie do mojej firmy budowlanej gdzie drukuję mało paragonów. Polecam tę kasę fiskalną."

Wylicz rzeczywisty koszt urządzenia
w zależności od formy opodatkowania Twojej firmy:

1. Jest to pierwsza kasa do firmy?

2. Jesteś płatnikiem VAT?

3. Forma opodatkowania

Rzeczywisty koszt urządzenia wynosi 28.19

1. Kupując pierwsze urządzenie fiskalne do firmy możesz odliczyć do 90% ceny netto urządzenia, ale nie więcej jak 700 zł. Pamiętaj tylko o dopełnieniu wszelkich procedur! Zgłoś się do nas a my przygotujemy za Ciebie wszystkie formularze, które trzeba złożyć w Urzędzie Skarbowym oraz poinformujemy o obowiązujących terminach.

2. Karta podatkowa oraz ryczałt to zryczałtowane formy opodatkowania działalności gospodarczej. Przy opodatkowaniu ryczałtem, podatek oblicza się od przychodu, czyli koszty uzyskania przychodu nie będą miały wpływu na wysokość Twojego podatku. Natomiast przy opodatkowaniu kartą podatkową na wysokość podatku nie ma wpływu ani wysokość przychodu, ani koszty jego uzyskania, gdyż podatek ustalany jest decyzją organu podatkowego. Dlatego też przy tej formie opodatkowania nie można odliczyć kosztów uzyskania przychodu.

3. Podstawową formą opodatkowania dochodu z działalności gospodarczej jest opodatkowanie na ogólnych zasadach przy zastosowaniu skali podatkowej 18% lub przy wyższym progu 32%. Podatek oblicza się od dochodu, tj. różnicy pomiędzy faktycznie uzyskanym przychodem a kosztami jego uzyskania. Ta sama zasada obowiązuje przy podatku liniowym (19%), nazywanym inaczej jednolitą stawką podatku.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio