Posnet Ergo

Najnowsza kasa fiskalna w ofercie Posnet. Ergonomiczne kształty, duże graficzne wyświetlacze, bogata funkcjonalność oraz modułowość to zaley tej kasy fiskalnej.

Novitus Nano E

Najmniejsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu znajdująca się w ofercie firmy Novitus. Świetne rozwiązanie tam, gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona (popularne wyspy w marketach, małe stragany, sklepy internetowe czy tez butki).

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Novitus Bono LAN e

Drukarka fiskalna Novitus Bono LAN e jest nowoczesnym rozwiązaniem dedykowanym do punków handlowych o małym i średnim natężeniu ruchu, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu magazynowego. Urządzenie wyróżnia się zgrabną obudową, zajmującą mało przestrzeni na stanowisku sprzedaży.

Novitus Deon e

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon LAN e w połączeniu z komputerem stanowi znakomite rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.Karta produktu

POS Novitus Exon

Cena netto:

2300 zł

Wersja produktu:

Terminal Novitus Exon to ekonomiczne rozwiązanie dla małych i średnich placówek handlowych oraz punktów gastronomicznych. Zaprojektowany jako urządzenie oferujące zaspokojenie wymogów związanych z szybką sprzedażą dla firm o ograniczonym budżecie.


Dodatkowym atutem urządzenia jest również jego modułowa budowa. Po demontażu podstawy uzyskujemy możliwość umieszczenia na ścianie. Jest to szczególnie ważne w przypadku lokali o niewielkiej powierzchni.


DANE TECHNICZNE
NAZWA NOWOŚĆ POS NOVITUS Exon
Model Exon POS-C36786
 
EKRAN
Przekątna ekranu 12.1"
Jasność ekranu 500 cd/m2
Typ panelu dotykowego rezystancyjny, 6-cio żyłowy
Maksymalna rozdzielczość 1024 x 768
 
JEDNOSTKA CENTRALNA
Procesor Intel® Atom™ N270 1.6GHz L2 512K FSB 533MHz
Płyta główna C36
Pamięć RAM 1GB DDR2 SODIMM
Max możliwość rozszerzenia RAM 2GB DDR2 SODIMM
Dysk twardy 160GB SATA
Rozmiar fizyczny dysku 2.5"
 
PORTY I SLOTY
Ilość portów USB 4x USB 2.0
Ilość portów szeregowych 4x RJ-45 (COM3/COM4 pin9 5V/12V)
Złącze szuflady na pieniądze 1x (12V/24V)
Sieć Ethernet 1x (10/100/1000Mbps Giga LAN)
 
OPCJE ROZBUDOWY
Czytnik kart magnetycznych brak
 
INNE
Zasilacz zewnętrzny

Idealne dla:

 • hurtownia hurtownia
 • kiosk kiosk
 • mała gastronomia mała gastronomia
 • mały sklepik mały sklepik
 • parking parking
 • restauracja restauracja
 • sklep internetowy sklep internetowy
 • sklep spożywczy sklep spożywczy
 • średni sklep średni sklep
 • usługi fryzjerskie usługi fryzjerskie
 • usługi medyczne usługi medyczne
 • usługi prawnicze usługi prawnicze
 • usługi transportowe usługi transportowe
Współpracujemy z:

efl logo

Oferujemy bezpieczne i atrakcyjne cenowo finansowanie leasingiem w EFL w zakresie sprzętu niefiskalnego oraz oprogramowania na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zapytaj nas o szczegóły.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio