Novitus Nano online

Najchętniej kupowana kasa fiskalna dostępna teraz w wersji online. Sprawdzi się zarówno w stacjonarnych, jak również mobilnych punktach sprzedaży.

Posnet Ergo online

Dobrze znana kasa Posnet Ergo teraz w wersji online. 9 klawiszy szybkiej sprzedaży są dużą zaletą tego urządzenia.

Posnet Mobile online

Kasa fiskalna Posnet Mobile online to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo online

Główną zaletą tej drukarki fiskalnej są jej małe gabaryty. Urządzenie zmieści się w kieszeni lub torbie z laptopem.

Posnet Trio online

Drukarka fiskalna online, która łączy w sobie sprawdzone rozwiązania Posnet oraz innowacyjność w świetnej, kompaktowej obudowie.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.

Monitoring

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o monitoring.
 
 
Największą bolączką właścicieli sklepów są straty spowodowane kradzieżą. Za pomocą monitoringu możemy obserwować jednocześnie klientów i personel.
 
 
Instalujemy zarówno proste systemy monitoringu /1-2 kamery/ jak i rozbudowane /wielokamerowe/, włącznie z monitoringiem IP.
 
 
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możemy obserwować sklep i pracowników z dowolnego miejsca na świecie za pomocą sieci internet, nawet na ekranie telefonu komórkowego.
 
 
Innowacyjnym rozwiązaniem jest monitoring IP powiązany z urządzeniem fiskalnym. Stosując takie rozwiązanie wraz z obrazem z kamery mamy podgląd do wszystkich czynności wykonywanych przez kasjera na urządzeniu fiskalnym. Jest możliwość ustawienia alarmów na czynności z którymi najczęściej wiążą się kradzieże dokonywane przez personel: otwarcie szuflady bez paragonu, stornowanie pozycji czy anulowanie całego paragonu.
 
 
Najprostszy system monitoringu to koszt już od 900zł netto /2xkamera kopułkowa 600 linii + rejestrator z dyskiem 500GB/.
 
 
Zainstalowanie monitoringu w sklepie zwykle od razu zmniejsza ilość kradzieży a dodatkowo pracownicy wiedząc, że szef może w każdej chwili podejrzeć ich pracę, pracują wydajniej.
 
 
Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym pracownikiem w celu omówienia szczegółów systemu.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio