Posnet Ergo

Najnowsza kasa fiskalna w ofercie Posnet. Ergonomiczne kształty, duże graficzne wyświetlacze, bogata funkcjonalność oraz modułowość to zaley tej kasy fiskalnej.

Novitus Nano E

Najmniejsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu znajdująca się w ofercie firmy Novitus. Świetne rozwiązanie tam, gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona (popularne wyspy w marketach, małe stragany, sklepy internetowe czy tez butki).

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Novitus Bono LAN e

Drukarka fiskalna Novitus Bono LAN e jest nowoczesnym rozwiązaniem dedykowanym do punków handlowych o małym i średnim natężeniu ruchu, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu magazynowego. Urządzenie wyróżnia się zgrabną obudową, zajmującą mało przestrzeni na stanowisku sprzedaży.

Novitus Deon LAN e

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon LAN e w połączeniu z komputerem stanowi znakomite rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.

Monitoring

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o monitoring.
 
 
Największą bolączką właścicieli sklepów są straty spowodowane kradzieżą. Za pomocą monitoringu możemy obserwować jednocześnie klientów i personel.
 
 
Instalujemy zarówno proste systemy monitoringu /1-2 kamery/ jak i rozbudowane /wielokamerowe/, włącznie z monitoringiem IP.
 
 
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możemy obserwować sklep i pracowników z dowolnego miejsca na świecie za pomocą sieci internet, nawet na ekranie telefonu komórkowego.
 
 
Innowacyjnym rozwiązaniem jest monitoring IP powiązany z urządzeniem fiskalnym. Stosując takie rozwiązanie wraz z obrazem z kamery mamy podgląd do wszystkich czynności wykonywanych przez kasjera na urządzeniu fiskalnym. Jest możliwość ustawienia alarmów na czynności z którymi najczęściej wiążą się kradzieże dokonywane przez personel: otwarcie szuflady bez paragonu, stornowanie pozycji czy anulowanie całego paragonu.
 
 
Najprostszy system monitoringu to koszt już od 900zł netto /2xkamera kopułkowa 600 linii + rejestrator z dyskiem 500GB/.
 
 
Zainstalowanie monitoringu w sklepie zwykle od razu zmniejsza ilość kradzieży a dodatkowo pracownicy wiedząc, że szef może w każdej chwili podejrzeć ich pracę, pracują wydajniej.
 
 
Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym pracownikiem w celu omówienia szczegółów systemu.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio