Novitus Nano online

Najchętniej kupowana kasa fiskalna dostępna teraz w wersji online. Sprawdzi się zarówno w stacjonarnych, jak również mobilnych punktach sprzedaży.

Posnet Ergo online

Dobrze znana kasa Posnet Ergo teraz w wersji online. 9 klawiszy szybkiej sprzedaży są dużą zaletą tego urządzenia.

Posnet Mobile online

Kasa fiskalna Posnet Mobile online to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo online

Główną zaletą tej drukarki fiskalnej są jej małe gabaryty. Urządzenie zmieści się w kieszeni lub torbie z laptopem.

Posnet Trio online

Drukarka fiskalna online, która łączy w sobie sprawdzone rozwiązania Posnet oraz innowacyjność w świetnej, kompaktowej obudowie.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.

Kasy fiskalne w nowym Polskim Ładzie. Integracja kasy fiskalnej z terminalem16 października 2021 roku Prezydent podpisał Ustawę o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw – zwaną potocznie Polskim Ładem. Zapisy ustawy w większości wchodzą w życie 1 stycznia 2022 roku, niektóre zapisy z dniem następującym po opublikowaniu w Dzienniku Ustaw, a niektóre jeszcze w innych, wskazanych w ustawie terminach. W kwestii urządzeń fiskalnych planowane są następujące istotne zmiany:


 • Art. 19a. 1. Przedsiębiorca zapewnia możliwość dokonywania zapłaty w każdym miejscu, w którym działalność gospodarcza jest faktycznie wykonywana, w szczególności w lokalu, poza lokalem przedsiębiorstwa lub w pojeździe wykorzystywanym do świadczenia usług transportu pasażerskiego, przy użyciu instrumentu płatniczego w rozumieniu ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych - wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2022r. i obowiązuje wszystkich przedsiębiorców stosujących kasy fiskalne.

Instrument płatniczy, czyli inna forma płatności niż gotówka. Definicja instrumentu płatniczego w ujęciu ustawy o usługach płatniczych jest bardzo szeroka i obejmuje wszelkie urządzenia czy też procedury umożliwiające płatnikowi złożenie zlecenia, bez wskazywania czy też rozróżniania konkretnych urządzeń, technologii, itp. Jedynym rozróżnieniem w tych przepisach jest wyszczególnienie karty płatniczej jako szczególnej kategorii instrumentów płatniczych. Spełnienie tego wymogu może być realizowane poprzez zapewnienie przyjmowania płatności np. kartą płatniczą (terminal), przelew elektroniczny, płatności mobilne, BLIK, SkyCash itp.

 • Art. 19a. 3. Przedsiębiorca, który zapewnia możliwość przyjmowania płatności przy użyciu terminala płatniczego i prowadzi ewidencję sprzedaży przy zastosowaniu kas online, zapewnia współpracę kasy rejestrującej z terminalem płatniczym zgodnie z wymaganiami technicznymi dla kas rejestrujących, określonymi w przepisach wykonawczych wydanych na podstawie tej ustawy wchodzi w życie z dniem 1 lipca 2022r. i obowiązuje wszystkich przedsiębiorców stosujących kasy fiskalne online i posiadających terminale.

Podsumowując – Od 1 stycznia 2022r., wszędzie tam gdzie jest zainstalowana kasa fiskalna (jakakolwiek), sprzedawca będzie musiał zapewnić inny instrument płatniczy niż gotówka. Najprostszym takim instrumentem jest terminal płatniczy lub PIN Pad.

Od 1 lipca 2022r. w każdym punkcie, w którym jest kasa fiskalna online i terminal, to musi on być połączony z kasą. Inne instrumenty płatnicze niż terminal nie musza być zintegrowane z kasami.

Za niezastosowanie się do tego drugiego przepisu ustawodawca przewidział następującą karę:

Art. 111 6kb. W przypadku stwierdzenia, że podatnik prowadzący ewidencję sprzedaży przy użyciu kasy rejestrującej, wbrew art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców, nie zapewnia współpracy kasy rejestrującej z terminalem płatniczym, przy użyciu którego zapewnia możliwość przyjmowania płatności, zgodnie z wymaganiami technicznymi dla kas rejestrujących, naczelnik urzędu skarbowego, w drodze decyzji, nakłada na tego podatnika karę pieniężną w wysokości 5000 zł.

Niestety, nie wszystkie terminale mają możliwość łączenia z kasami online - nie mają protokołu ECR-EFT lub nie mają odpowiedniego interfejsu do takiego połączenia. Dlatego każdy użytkownik kasy online posiadający terminal płatniczy lub chcący podpisać umowę na korzystanie z terminala płatniczego powinien sprawdzić, czy ten terminal współpracuje z kasami online.


Stale aktualizowana oferta znajduje się na naszej stronie internetowej - TERMINALE KART.

Zapraszamy również do kontaktu z nami - tel. 502447928.Ulga na terminal

Dla tych, którzy zdecydują się na wdrożenie terminala w swojej firmie, Polski Ład przewiduje nową ulgę podatkową. Rocznie będzie można odliczyć od podstawy obliczenia PIT lub CIT maksymalnie 1 000 zł.

 
Ulga to możliwość odliczenia od podstawy opodatkowania wydatków na anbycie terminala płatniczego oraz zawiązanych z obsługą transakcji płatniczych przy uzyciu terminala płatniczego.Jeżeli jesteś użytkownikiem kasy fiskalnej Novitus online:
 • Nano online,
 • Mała online,
 • Link online,
 • Sento online,
 • One,
 • Next online,

i chcesz spełnić wymogi związane z Polskim Ładem oraz uruchomić płatności bezgotówkowe w Twojej firmie, sprawdź jak można to zrobić w najprostszy sposób i w atrakcyjnej cenie:

Kasy fiskalne Novitus ONLINE + PIN PAD to najlepszy sposób na łatwe płatności bezgotówkowe, a także spełnienie wymogów związanych z nowym Polskim Ładem.

Posiadasz kasę fiskalną Novitus online? Możesz ją w prosty sposób połączyć jednym kablem USB z PIN Padem, obniżając prawie o połowę koszty standardowego terminala.


PIN Pad obsługuje transakcje bezgotówkowe zarówno w formie zbliżeniowej, jak i w tradycyjny sposób, po włożeniu karty do terminala płatniczego.

Dzieki takiemu rozwiązaniu kwota z kasy bezpośrednio trafi na PIN Pad i nie będzie konieczności wprowadzania jej ręcznie, co wyeliminuje ryzyko pomyłki.

Z oferty mogą także skorzystać firmy uprawnione do uczestnictwa w programie fundacji Polska Bezgotówkowa. W tym wypadku użytkownik PIN Pada przez rok nie płaci za jego użytkowanie. Po zakończeniu programu użytkownik może zdecydować się na dalsze używanie PIN Pada na bardzo atrakcyjnych warunkach. Koszt dzierżawy samego PIN Pada jest nawet o połowę niższy niż dzierżawa tradycyjnego terminala, która średnio wynosi ok. 30-40 zł miesięcznie. Cena za wynajem PIN Pada zaczyna się już od 16 zł netto miesięcznie.Jeżeli jesteś użytkownikiem kasy fiskalnej Posnet/Fawag online:
 • Ergo Online 1.02,
 • Fawag Lite Online 1.02,
 • Fawag Lite Online 2.01,
 • Bingo Max 1.01,
 • Revo Online 1.01,
 • Neo Online 1.01,

to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie terminal płatniczy NETPAY.

Netpay to terminal płatniczy, który w połączeniu z kasą fiskalną ONLINE Posnet lub Fawag pozwala na realizowanie płatności bezgotówkowych. Udostępnia Internet umożliwiając wygodną łączność z Centralnym Repozytorium Kas będąc przy tym intuicyjny i przyjazny w obsłudze.

Wynajęcie Netpay to minimum formalności, a wszystko, łącznie z ewentualnym zakupem kasy fiskalnej, realizowane jest u nas na miejscu.

Netpay połączony z kasą za pomocą USB lub przez WiFi pozwala w pełni realizować płatności bezgotówkowe. Dodatkowo dzięki połączeniu przez USB zasilany jest bezpośrednio z kasy.

Netpay objęty jest dożywotnią gwarancją i kompleksowym serwisem, a także dostępny jest w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Płatności realizowane za pomocą Netpay obsługuje Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService. Po okresie pierwszego roku, miesięczna kwota wynajmu terminala wynosi 39 zł netto.Dla posiadaczy kas fiskalnych z kopią elektorniczną paragonów oraz innych urządzeń fiskalnych mamy również przygotowane dedykowane rozwiązania w oparciu o terminale kart płatnicznych, które spełniają wymogi Polskiego Ładu. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Więcej o Programie Polska Bezgotówkowa przeczytasz tutaj.

  

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio