Novitus Nano online

Najchętniej kupowana kasa fiskalna dostępna teraz w wersji online. Sprawdzi się zarówno w stacjonarnych, jak również mobilnych punktach sprzedaży.

Posnet Ergo online

Dobrze znana kasa Posnet Ergo teraz w wersji online. 9 klawiszy szybkiej sprzedaży są dużą zaletą tego urządzenia.

Posnet Mobile online

Kasa fiskalna Posnet Mobile online to najmniejsza i najlżejsza w chwili obecnej kasa fiskalna na rynku. Jej waga to tylko 400 gram! Doskonała do mobilnych zastosowań oraz tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest ograniczona.

Posnet Temo online

Główną zaletą tej drukarki fiskalnej są jej małe gabaryty. Urządzenie zmieści się w kieszeni lub torbie z laptopem.

Posnet Trio online

Drukarka fiskalna online, która łączy w sobie sprawdzone rozwiązania Posnet oraz innowacyjność w świetnej, kompaktowej obudowie.

Novitus Deon online

Sprawdzona drukarka fiskalna online, gotowa do pracy również w wymagających warunkach.

Mobilny system sprzedaży...

Ten system sprzedaży świetnie sprawdza się w mobilnych punktach sprzedaży lub tam gdzie powierzchnia sprzedaży jest znacznie ograniczona. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowej komunikacji pomiędzy drukarką fiskalną a komputerem.

Posnet Neo EJ st. +...

Najchętniej wybierany i najbardziej popularny z systemów sprzedaży do obsługi klienta, przeznaczony do małych i średnich sklepów.

Zestaw do gastronomii nr 5

System do gastronomii oparty o innowacyjne oprogramowanie STORYOUS, tablet, drukarkę fiskalną Novitus Deon E i drukarkę kuchenną.

Zestaw do gastronomii nr 3

Doskonały system do gastronomii w oparciu o tablet i drukarkę fiskalną Novitus Deon e.

PC Market 7 -...

PC-Market to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z zachowaniem kontroli magazynowej. Oprogramowanie popularne nie tylko w dużych sklepach spożywczych, ale i w mniejszych placówkach handlowych.

Soga - oprogramowanie dla...

SOGA to profesjonalne narzędzie do obsługi punktów gastronomicznych wspierające funkcjonowanie każdego baru, restauracji czy też kawiarni.

Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT firmy Insert to bardzo popularny i nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o średnich punktach handlowych i usługowych, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sprzedaży.

Kasy fiskalne w nowym Polskim Ładzie

W rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw (Polski Ład) w kwestii urządzeń fiskalnych planowane są następujące istotne zmiany:

 • Art. 19a. 1. Przedsiębiorca zapewnia możliwość dokonywania zapłaty w każdym miejscu, w którym działalność gospodarcza jest faktycznie wykonywana, w szczególności w lokalu, poza lokalem przedsiębiorstwa lub w pojeździe wykorzystywanym do świadczenia usług transportu pasażerskiego, przy użyciu instrumentu płatniczego w rozumieniu ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych.

Instrument płatniczy, czyli inna forma płatności niż gotówka. Definicja instrumentu płatniczego w ujęciu ustawy o usługach płatniczych jest bardzo szeroka i obejmuje wszelkie urządzenia czy też procedury umożliwiające płatnikowi złożenie zlecenia, bez wskazywania czy też rozróżniania konkretnych urządzeń, technologii, itp. Jedynym rozróżnieniem w tych przepisach jest wyszczególnienie karty płatniczej jako szczególnej kategorii instrumentów płatniczych.

 • Art. 19a. 3. Przedsiębiorca, który zapewnia możliwość przyjmowania płatności przy użyciu terminala płatniczego i prowadzi ewidencję sprzedaży przy zastosowaniu kas online, zapewnia współpracę kasy rejestrującej z terminalem płatniczym zgodnie z wymaganiami technicznymi dla kas rejestrujących, określonymi w przepisach wykonawczych wydanych na podstawie tej ustawy.

Podsumowując – wszędzie tam gdzie jest zainstalowana kasa fiskalna (jakakolwiek), sprzedawca będzie musiał zapewnić inny instrument płatniczy niż gotówka. Najprostszym takim instrumentem jest terminal płatniczy lub PIN Pad.

Przy kasach online nie ma obowiązku posiadania terminala, jeżeli zapewni się inny instrument płatniczy. Natomiast jeżeli w takim punkcie jest terminal, to musi on być połączony z kasą. Inne instrumenty płatnicze niż terminal nie musza być zintegrowane z kasami.

Zmiany te mają obowiązywać od 1 lipca 2022r. i za niezastosowanie się do tych przepisów ustawodawca przewidział następującą karę:

Art. 111 6kb. W przypadku stwierdzenia, że podatnik prowadzący ewidencję sprzedaży przy użyciu kasy rejestrującej, wbrew art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców, nie zapewnia współpracy kasy rejestrującej z terminalem płatniczym, przy użyciu którego zapewnia możliwość przyjmowania płatności, zgodnie z wymaganiami technicznymi dla kas rejestrujących, naczelnik urzędu skarbowego, w drodze decyzji, nakłada na tego podatnika karę pieniężną w wysokości 5000 zł.
Jeżeli jesteś użytkownikiem kasy fiskalnej Novitus online:
 • Nano online,
 • Mała online,
 • Link online,
 • Sento online,
 • One,
 • Next online,

i chcesz spełnić wymogi związane z Polskim Ładem oraz uruchomić płatności bezgotówkowe w Twojej firmie, sprawdź jak można to zrobić w najprostszy sposób i w atrakcyjnej cenie:

Kasy fiskalne Novitus ONLINE + PIN PAD to najlepszy sposób na łatwe płatności bezgotówkowe, a także spełnienie wymogów związanych z nowym Polskim Ładem.

Posiadasz kasę fiskalną Novitus online? Możesz ją w prosty sposób połączyć jednym kablem USB z PIN Padem, obniżając prawie o połowę koszty standardowego terminala.


PIN Pad obsługuje transakcje bezgotówkowe zarówno w formie zbliżeniowej, jak i w tradycyjny sposób, po włożeniu karty do terminala płatniczego.

Dzieki takiemu rozwiązaniu kwota z kasy bezpośrednio trafi na PIN Pad i nie będzie konieczności wprowadzania jej ręcznie, co wyeliminuje ryzyko pomyłki.

Z oferty mogą także skorzystać firmy uprawnione do uczestnictwa w programie fundacji Polska Bezgotówkowa. W tym wypadku użytkownik PIN Pada przez rok nie płaci za jego użytkowanie. Po zakończeniu programu użytkownik może zdecydować się na dalsze używanie PIN Pada na bardzo atrakcyjnych warunkach. Koszt dzierżawy samego PIN Pada jest nawet o połowę niższy niż dzierżawa tradycyjnego terminala, która średnio wynosi ok. 30-40 zł miesięcznie. Cena za wynajem PIN Pada zaczyna się już od 16 zł netto miesięcznie.Jeżeli jesteś użytkownikiem kasy fiskalnej Posnet/Fawag online:
 • Ergo Online 1.02,
 • Fawag Lite Online 1.02,
 • Fawag Lite Online 2.01,
 • Bingo Max 1.01,
 • Revo Online 1.01,
 • Neo Online 1.01,

to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie terminal płatniczy NETPAY.

Netpay to terminal płatniczy, który w połączeniu z kasą fiskalną ONLINE Posnet lub Fawag pozwala na realizowanie płatności bezgotówkowych. Udostępnia Internet umożliwiając wygodną łączność z Centralnym Repozytorium Kas będąc przy tym intuicyjny i przyjazny w obsłudze.

Wynajęcie Netpay to minimum formalności, a wszystko, łącznie z ewentualnym zakupem kasy fiskalnej, realizowane jest u nas na miejscu.

Netpay połączony z kasą za pomocą USB lub przez WiFi pozwala w pełni realizować płatności bezgotówkowe. Dodatkowo dzięki połączeniu przez USB zasilany jest bezpośrednio z kasy.

Netpay objęty jest dożywotnią gwarancją i kompleksowym serwisem, a także dostępny jest w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Płatności realizowane za pomocą Netpay obsługuje Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService. Po okresie pierwszego roku, miesięczna kwota wynajmu terminala wynosi 39 zł netto.Dla posiadaczy kas fiskalnych z kopią elektorniczną paragonów oraz innych urządzeń fiskalnych mamy również przygotowane dedykowane rozwiązania w oparciu o terminale kart płatnicznych, które spełniają wymogi Polskiego Ładu. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Więcej o Programie Polska Bezgotówkowa przeczytasz tutaj.

Copyright © 2011 kasyfiskalne.eu | mapa strony

Realizacja: strony www Trawka Studio